Wpis z mikrobloga

Pół żartem, pół serio...
Ja te nagrania, wszelkie wasze nieporozumienia z guziczkami, z Iphonami proponuje przeslac do E.Snowdena...z zawartoscia telefonow wszelkich osob zamieszanych w całą sprawe, z brakujacym monitoringiem, ze wszystkim sobie poradzi...skoro nie mozemy po dobroci nic sie dowiedziec a Snowdenowi i tak juz nic nie zaszkodzi, to niech Nam powkrada sie tu i ówdzie i po sprawie
Czasami najprostsze rozwiazania sa najlepsze :)
#magdazuk
  • 29
  • Odpowiedz
@magdalena-frackowiak: chyba jednak full żartem :) bo snowden to frajer a nie haker, był jedynie adminem w służbach hehe; jedyne co zrobił to skopiował dane na dyski; jeśli już szukamy sposobów na nadanie sprawie impetu - może np. dodać napisy angielskie do filmiku i porozsyłać znanym youtuberom wyjaśniając kontekst? może ktoś podchwyci... w kwestii złamania zabezpieczeń iphona - trzebaby się zgłosić do izrealskiej firmy który to zrobiła w przypadku terrorysty z
  • Odpowiedz
@kknnoo: nie analizowałeś widzę wszystkich rozmów... nie zawsze wszystko widzimy... Dzięki niej wpadłam na artykuł o balsamacji i jak można wyborcę zrobić w konia, np, bo konserwacja to nie balsamacja, ale już wstęp do niej... Dała ciekawy artykuł o przypadku w Indiach i problemach z ciałem... Przy tym, niektórych rzeczy nie widziała, bo są porozrzucane... Już tyle mamy danych, że aby dalej coś odkryć, trzeba albo być stamtąd albo mieć super
  • Odpowiedz
ta, czemu mnie to nie dziwi... ona chyba jednego wnoszącego coś nowego komentarza tu nie dała, to taka Twoja dioxyna od plusowania i przytakiwania :P


@kknnoo: przeproś, chamie, Brunhildę, a nie gębę sobie wycierasz magdaleną-frackowiak czy dixyną. od ciebie plusa dostać to dyshonor, więc nie zazdrość innym.
  • Odpowiedz
@Evergreengo:
Sorki Ever, że odpowiadam tutaj, ale @stopmanipulacji1111 ma oficera prowadzącego i zablokowała mi dostęp do tamtego wątku.

Chyba zjadłeś coś nieświeżego. W zasadzie to nie wiem o co chodzi w Twoim poście prócz zjadliwości. Prokuratura ogłaszała kwerendę akt sprawy KK w kontekście sprawy Żuk i uważasz, że coś pominęła?
Jeśli chodzi o samą sprawę KK to mało się o niej wypowiadam, bo słabo ją znam, to jedno, a drugie że
  • Odpowiedz