Wpis z mikrobloga

Pół żartem, pół serio...
Ja te nagrania, wszelkie wasze nieporozumienia z guziczkami, z Iphonami proponuje przeslac do E.Snowdena...z zawartoscia telefonow wszelkich osob zamieszanych w całą sprawe, z brakujacym monitoringiem, ze wszystkim sobie poradzi...skoro nie mozemy po dobroci nic sie dowiedziec a Snowdenowi i tak juz nic nie zaszkodzi, to niech Nam powkrada sie tu i ówdzie i po sprawie
Czasami najprostsze rozwiazania sa najlepsze :)
#magdazuk
  • 29
@magdalena-frackowiak: chyba jednak full żartem :) bo snowden to frajer a nie haker, był jedynie adminem w służbach hehe; jedyne co zrobił to skopiował dane na dyski; jeśli już szukamy sposobów na nadanie sprawie impetu - może np. dodać napisy angielskie do filmiku i porozsyłać znanym youtuberom wyjaśniając kontekst? może ktoś podchwyci... w kwestii złamania zabezpieczeń iphona - trzebaby się zgłosić do izrealskiej firmy który to zrobiła w przypadku terrorysty z
@kknnoo: nie analizowałeś widzę wszystkich rozmów... nie zawsze wszystko widzimy... Dzięki niej wpadłam na artykuł o balsamacji i jak można wyborcę zrobić w konia, np, bo konserwacja to nie balsamacja, ale już wstęp do niej... Dała ciekawy artykuł o przypadku w Indiach i problemach z ciałem... Przy tym, niektórych rzeczy nie widziała, bo są porozrzucane... Już tyle mamy danych, że aby dalej coś odkryć, trzeba albo być stamtąd albo mieć super
ta, czemu mnie to nie dziwi... ona chyba jednego wnoszącego coś nowego komentarza tu nie dała, to taka Twoja dioxyna od plusowania i przytakiwania :P


@kknnoo: przeproś, chamie, Brunhildę, a nie gębę sobie wycierasz magdaleną-frackowiak czy dixyną. od ciebie plusa dostać to dyshonor, więc nie zazdrość innym.
@Evergreengo:
Sorki Ever, że odpowiadam tutaj, ale @stopmanipulacji1111 ma oficera prowadzącego i zablokowała mi dostęp do tamtego wątku.

Chyba zjadłeś coś nieświeżego. W zasadzie to nie wiem o co chodzi w Twoim poście prócz zjadliwości. Prokuratura ogłaszała kwerendę akt sprawy KK w kontekście sprawy Żuk i uważasz, że coś pominęła?
Jeśli chodzi o samą sprawę KK to mało się o niej wypowiadam, bo słabo ją znam, to jedno, a drugie że