Wpis z mikrobloga

Pół żartem, pół serio...
Ja te nagrania, wszelkie wasze nieporozumienia z guziczkami, z Iphonami proponuje przeslac do E.Snowdena...z zawartoscia telefonow wszelkich osob zamieszanych w całą sprawe, z brakujacym monitoringiem, ze wszystkim sobie poradzi...skoro nie mozemy po dobroci nic sie dowiedziec a Snowdenowi i tak juz nic nie zaszkodzi, to niech Nam powkrada sie tu i ówdzie i po sprawie
Czasami najprostsze rozwiazania sa najlepsze :)
#magdazuk
  • 29
  • Odpowiedz
@1korner: Nie "prowadzącego oficera" , tylko wracamy do rzeczy, które już wielokrotnie były dyskutowane. Gdy pojawia się wzmianka nawiązująca do tamtych treści, od początku trzeba zaczynać z argumentacją. Mam jeszcze do tego cierpliwość, chociaż, jest to niewątpliwie strata czasu, nie wnosi nic nowego. Niektórzy mogą mieć o to do mnie uzasadnione pretensje, to nie klub filmowy... Lubimy czasem z @Brunhildą poteoretyzować, przelewając emocje bezradności w czekaniu, ale nie musimy wtedy
  • Odpowiedz
> Trochę zmieniłeś ton dyskusji, na łagodniejszy i to mnie martwi... Czyżby już wszystko pod stołem zostało uzgodnione i nie ma zagrożenia, że ktoś będzie chciał wyjaśniać....?
@stopmanipulacji1111: Weź przestań stwarzać pozory niezależności. Sama dyskutowałaś po ludzku, więc Ci odwzajemniłem. Jak Ci debil wytłumaczył, co innego - no oki : )
> Czyżby już wszystko pod stołem zostało uzgodnione i nie ma zagrożenia, że ktoś będzie chciał wyjaśniać....?
ta, ja #!$%@?,
  • Odpowiedz
@Brunhilda2: ja Cię proszę i jakoś przestrzegam, jesteś nader koncyliacyjną osóbką, ale uwierz im... znalazłaś się między młotem a kowadłem. Po drugie, uwierz mi - Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
3. To są wyznawcy Gadowskiego, Turalińskiego, Wrońskiego i zamachu Smoleńskiego - pffffff.
Tego się nie da zrealizować dobrą wolą, najwyżej można "dać sobie po razie i tyle w temacie", jak to
  • Odpowiedz
@1korner: Już taka natura. ;-) Dzięki. Ale mam swój pogląd na tę sprawę, i już przed "wstąpieniem" tutaj wybrałam podobnie myślących (o tej sprawie) Muszę być w zgodzie z samą sobą. I to też znaczy, że możemy ze sobą rozmawiać.
  • Odpowiedz