Wpis z mikrobloga

@BongoBong:
I dalej wesoło lekceważysz wszelkie merytoryczne kwestie i walisz populistycznym "1% w więzieniu to patologiczna sytuacja".
Tak na marginesie: skąd wziąłeś info o 1%? Bo z mapki ta informacja nie wynika a ty już piszesz o tym jednym procencie trzeci (!) raz. Brzmi na pewno medialnie, ale poproszę o źródło
@steve__mcqueen: Ale się #!$%@?, gdy wskazałem na braki w twoim rozumowaniu. xd

Tutaj masz artykuł na temat liczby więźniów w USA:

https://en.wikipedia.org/wiki/Incarceration_in_the_United_States

W 2013 wynosiła 0,91% dorosłej populacji. W 2008 wynosiła ponad 1%.

Posługuję się wartością "1%" bo jest obrazowa i bliska prawdy.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_incarceration_rate

USA jest w światowej czołówce (drugie miejsce) pod względem liczby więźniów (per capita). Proporcjonalnie prawie 7 razy więcej niż we Francji, prawie 9 razy więcej niż w
Ale się #!$%@?, gdy wskazałem na braki w twoim rozumowaniu


@BongoBong: Lol wskaż w którym miejscu wykazujesz braki? Przecież to ja wypunktowałem listę aspektów i kontekstów które wesoło zlekceważyłeś przy ogłaszaniu swojej błyskotliwej tezy. Czekam aż się do nich odniesiesz, aczkolwiek to raczej nie następi bo sprawa jest mocno skomplikowana na wielu płaszczyznach, tj system penitencjarny, różnica grup etnicznych etc
I właśnie dlatego że ten problem jest skomplikowany na wielu płaszczyznach
@steve__mcqueen:

Lol wskaż w którym miejscu wykazujesz braki? Przecież to ja wypunktowałem listę aspektów i kontekstów które wesoło zlekceważyłeś przy ogłaszaniu swojej błyskotliwej tezy. Czekam aż się do nich odniesiesz, aczkolwiek to raczej nie następi bo sprawa jest mocno skomplikowana na wielu płaszczyznach, tj system penitencjarny, różnica grup etnicznych etc

I właśnie dlatego że ten problem jest skomplikowany na wielu płaszczyznach powinno się unikać populistycznych "wniosków"


@steve__mcqueen: Oczywiście, że problem
Pobierz BongoBong - @steve_mcqueen: 

 Lol wskaż w którym miejscu wykazujesz braki? Przecież...
źródło: comment_SFkT7dtzwRt6xDbCv9VGaAB5kqFGSph4.jpg