Wpis z mikrobloga

Bądź mały piesł.
Idź na pierwsze szkolenie, boś dzielny piesł.
Dawaj radę w towarzystwie innych większych psów, boś mądry piesł.
Kochaj każdy człowiek i każde dziecko, boś staffik ʕʔ
Dostań dwa kopniaki w pyszczek od gówniaka za nic i #!$%@?, koniec zabawy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wiecie co? Lena będzie stabilnym psem, bo to SBT, ale #!$%@? mać, ja nie będę jeśli ktokolwiek ją dotknie, mimo że jestem mega spokojna i uchodzę wręcz za wycofaną. A tu gnój nie dość, że biega pomiędzy psami na szkoleniu (jak teraz sobie przypominam już wcześniej przy młodej coś nogami tupał), to jeszcze po tym jak zebrał ode mnie soczysty #!$%@? (drugi raz ją kopnął patrząc na mnie) rozdarł mordę w płaczu aż mu było prawie trzewia widać i wiecie co? Zero reakcji, a jeszcze madka się obraziła, że ktoś na jej gówniaka podnosi głos. Już chciałam powiedzieć, że widać, że potrzebuje szkolenia nie tylko z psem, bo nawet i z dzieckiem sobie nie radzi, ale stwierdziłam że nie będę się wdawała w pyskówki.
A potem się matoły dziwią, że pies ugryzł dziecko. I bardzo #!$%@? dobrze, sama bym pogryzła.

W środę i sobotę następne spotkania i jakoś tak mnie niesmak ogarnia na myśl o pójściu tam..

#pieseklenek #psy #zwierzaczki #pokazpsa #smiesznypiesek #gorzkiezale

Piesek Lenek waży 7,4kg, właśnie śpi i wali takie pierdy, że aż przeszukałam mieszkanie czy gdzieś nie leży kupa. Dzięki Piesek Lenek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz matra - Bądź mały piesł.
Idź na pierwsze szkolenie, boś dzielny piesł.
Dawaj radę w...
źródło: comment_zjDOg4OddKACasc8jRskeZf7EhRXSqxT.jpg
  • 32
@matra: nie chcę być hipokrytką, więc uważam, że skoro za wychowanie psa odpowiada właściciel, to za wychowanie dziecka odpowiada matka. Ostatnio zauważyłam, że jestem coraz mniej tolerancyjna dla głupoty. Wzielabym taką kobite i (òóˇ)

Lenka piękna! ()
Lenka piękna! ()


@NaSmyczy: dziękuję ʕʔ dzisiaj było ostatnie szczepienie, pani weterynarz też pełna zachwytu, że dziabąg taki duży i tak ładnie rośnie i taki słodki i wogle jeeej *-* To jest taka myszka kochana *-*
@R039: najwincyj to jest dookoła bloków huehuehue ( )
@migdalll: @harry-potter: @NaSmyczy: to na szczęście
@matra: moje po Bricie też okrutnie gazowały, nie gazowały na ToTW i na Simpsonie też nie.
Nie przepadam za bachorami, a niewychowany bachor czy raczej "wychowywany bezstresowo" = z małpami to już dla mnie poza skalą.
@harry-potter: pewnie masz rację, może to go chociaż nauczy respektu przed starszymi i będzie miał świadomość, że nie wolno tykać bezkarnie cudzej własności. Psa mają też średnio ogarniętego, a szczeniakiem to on już dawno nie jest.
@nama: widzisz, ja o ToTW słyszałam tak plus minus pół na pół opinii wśród posiadaczy SBT - często staffiory po niej pierdziały, stąd spadło moje zainteresowanie nią. Mam do wyboru ciągnąć Brita, z którym
@nama: o suchej mówię. Półwilgotna jest okropnie droga, a po tym co piszesz, to w ogóle już mnie to nie interesuje. Za to smaczki są pierwsza klasa <3
@matra: brak wpojenia podstawowych zasad zachowania w stosunku do psów, to obecnie coraz większy problem. Matki albo krzywdzą dziecko wpajając mu paniczny lęk, co może doprowadzić do tragedii, albo pozwalają na wszystko co może być jeszcze gorsze w skutkach. Aż szkoda strzępić ryja, na to co ostatnio widzę w tym temacie.
Matki albo krzywdzą dziecko wpajając mu paniczny lęk, co może doprowadzić do tragedii, albo pozwalają na wszystko co może być jeszcze gorsze w skutkach.


@spiritoo: nie znam tego tak do końca z autopsji, choć pamiętam, że jak jeszcze mieszkałam i wychodziłam ze starszą (AST), zdarzały się takie sytuacje. Na szczęście jak na razie jest cmokanie i zachwyt, bo mała jest mała i dla ludzi jest bokserem lub kundelkiem, bo SBT to
@Sepia: przyjechało z matką. O ile rozumiem szkolenie indywidualne dla psa i opiekuna, o tyle nie zrozumiem dziecka w takim momencie. Tzn ułożone dziecko spoko, ale nie takie. Może nie miał się nim kto zająć, a może po prostu tak chcieli, nie wnikam.
@matra piękny Pieseł! ()

A bachora? Następnym razem jaki by nie był - #!$%@? soczystego kopa w dupsko, potem za wszarz i zrzuć z metra o glebe.