Wpis z mikrobloga

Dlaczego w ofertach pojawiają sie takie wymogi?
Nie rozumiem, nie mam logicznego wyjaśnienia. Ktoś wyjśni?
Jeszcze jako tako zrozumiem wymóg "musi mieszkać jedna osoba" (chociaz nie do końca czemu odrazu przekreśla pary), ale "tylko mężczyzna"?
#pytanie #pytaniedoeksperta #mieszkanie #wynajem #logikarozowychpaskow
w.....u - Dlaczego w ofertach pojawiają sie takie wymogi?
Nie rozumiem, nie mam logi...

źródło: comment_7DjAcM2nsHDDrMaosYlMkABUPUifLGSV.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wejde_do_wygrywu: Dawno temu jak szukałem stancji to trafiłem na ogłoszenie "tylko dla studentów, nie dla studentek", okazało się że tylko chłopaki bo nie było dostępu do kuchni(tylko jeden prowizoryczny palnik i butla gazowa) i pralki, bo jak powszechnie wiadomo: "panowie studenci nie piorą ani nie gotują".
  • Odpowiedz
Jakoś nigdy nie słyszałem bóldupienia na ogłoszenia zatytułowane np. "pokój dla studentki" albo "wynajmę studentce".


@saracenxc: kobiet*
Boldupienia kobiet*

Chyba ze mnie nie poznałes jeszcze. Cześć, jestem Nax I K------O W-------A MNIE J----E POKOJE DLA P----------H STUDENTEK K---A ICH MAĆ. DYSKRYMINACJA K---A PŁCIOWA
  • Odpowiedz
Jakoś nigdy nie słyszałem bóldupienia na ogłoszenia zatytułowane np. "pokój dla studentki" albo "wynajmę studentce".


@saracenxc: nie zalinkuje juz, ale chocby na wykopie widzialam takie wpisy i zale...

@Arachnofob: jeju, kogo Ty odiwedzales? jakichs ludzi uposledzonych, czy co? To, co piszesz jest przerazajace mocno i nie wyobrazam sobie, jak mozna tak sie zachowywac ()
  • Odpowiedz
@agaja: a wyobrażasz sobie siedzieć zamknięta w pokoju przez większość czasu i wychodzić z niego dopiero jak wszyscy pójdą spać? jakaś fobia społeczna taki przypadek też widziałem
  • Odpowiedz
@Arachnofob: tak, wyobrazam sobie :) Ale to co innego, niz zostawianie megasyfu i calkowity brak higieny.

Natomiast co do lazienek itd.. ja akurat mialam takie doswiadczenia z facetami. Choc przyznam, ze bywaly skrajne. Jeden siedzial w lazience po2h dziennie i jak wlazl, to sie wyjsc nie dalo, a drugi myl sie raz na kilka dni i ciagle nosil te same ciuchy :P
  • Odpowiedz
  • 0
@wejde_do_wygrywu
Mój ojciec od lat wynajmuje studentom mieszkanie i choć nie robi zastrzeżeń co do płci, to powiedział mi kiedyś, że najgorzej jest, gdy w mieszkaniu nie ma żadnego faceta. Baby potrafią coś z----ć i potem to ukryć (jedna raz wypaliła dziurę w stoliku i zasłoniła ją obrusem, inna wylała coś fioletowego na dywan, to przeniosła tam mebel, żeby nie było widać). Jak jest przynajmniej jeden facet, to z reguły jest
  • Odpowiedz
@wejde_do_wygrywu: prawdopodobnie miałem z tym panem już styczność. Szukałem mieszkania pare miesięcy temu żeby być bliżej różowego i uciec z poprzedniej lokalizacji. Telefonicznie się upewniał ze będę mieszkać sam, na wynajem miał mieszkanie na ochocie i ursusie. Oba paskudne(zdjęcia robione w taki sposób żeby wydawało się ze mieszkanie ma jakikolwiek standard) a zewnątrz rudery. Facet miał problemy głównie z parami, bo jak to ujął „związki się rozpadają, dochodzi do kłótni
  • Odpowiedz
@wejde_do_wygrywu: Bo mogą. Zobacz, jakoś #niebieskiepaski nie mają bólu d--y o to, że niektórzy chcą wynajmować pokoje/mieszkanie tylko dziewczynom. Zawsze to baby mają jakiś problem.

Miałem nieprzyjemność przez tydzień mieszkać z 2 babami. Do czasu aż wydarłem ryja to był syf, potem z----------y jak mały samochodzik
  • Odpowiedz