Wpis z mikrobloga

@wejde_do_wygrywu: mieszkałem kilka razy z kobietami i widziałem mieszkania w których mieszkają i faceci i kobiety

facet zostawi brudny garnek w zlewie, ale kobieta zrobi obiad #!$%@? tłuszczem sufit, ściany, podłogę i tak to zostawi na tydzień bo ona się śpieszy na autobus

faceci zostawiają nieporządek, ale prawdziwy hardcorowy syf typu zielone gówno niespuszczone w kiblu bo woda wolno leciała i zamiast wziąć wiadro i spuścić wodę to tak zostawi to
  • Odpowiedz
@wejde_do_wygrywu: Ogólne zasady wynajmu powiadają:
Kobieta - większe koszta. W znakomitej większości generują większe zużycie wody, prądu i gazu.
Kobieta - W większości mimo pozornego ładu zostawiają większy syf. Przepychanie prysznica z kłębów włosów nie należy do przyjemności.
  • Odpowiedz
@fishery: ok, to ze wiekszosc ma doswiadczenie z syfiarami to zrozumialam.
A co do wiekszego zuzycia wody, pradu i gazu... Zawsze znajdowalam oferty "1500 z rachunkami" i oznaczalo to mniej wiecej tyle, ze okolo 200 jest na rachunki i jak sie przekraczalo to trzeba bylo doplacic, a jak nie to i tak wlasciciel musial sie po roku rozliczyc i dac zwrot.
  • Odpowiedz
@wejde_do_wygrywu: Ja tego nie stosuję, za co czasami niestety płacę ;)
22 młode kobiety w jednym z budynków (wynajem dla agencji pracy).
Kontroler ogrzewania nastawiony na max (35 stopni) ale wszystkie okna pootwierane na oścież ( ͡° ʖ̯ ͡°). Dwie pralki chodziły 24/7, wykończyły je w 2 miesiące ( ͡° ʖ̯ ͡°). O rachunkach za prąd i wodę nie będę wspominał.
Doszorowanie budynku
  • Odpowiedz
@wejde_do_wygrywu: przykłady na konkretnych kobietach tylko to co sam widziałem...

laska trzymała wędzonki od rodziców w skrzyni pod łóżkiem (#!$%@?ło wędzonką w całym domu)

inna trzymała gotowany makaron w garnku i nie miała gdzie go schować to schowała do piekarnika... znalazłem garnek po miesiącu jak pleśń zaczęła opuszczać piekarnik

piekarnik #!$%@? równą grubą warstwą tłuszczu po kilku... kilkunastu użyciach, ze trzeba było drucianą gąbką zdzierać brud bo gruba warstwa się odłożyła
  • Odpowiedz
@wejde_do_wygrywu:
Też wolałbym facetowi. Kobiety są manipulatorkami. Przestanie taka płacić, zagrozi że powie na policji że ją zgwałciłem jeśli będę próbował ja wyrzucić. To extremalna sytuacja, ale kobiety tak kłamią, a faceci zdecydowanie rzadziej.
2. Zaciąży taka i masz o wiele trudniej aby ją wyrzucić.
  • Odpowiedz
@Arachnofob: nie szukasz wspolokatorki w warszawie?
Zawsze myje naczynia po posilku, jak zmywarka swiezo po myciu to wypakowuje, nie zapycham syfonu (a jak woda zaczyna wolbiej schodzic to przeczyszczam), nie smaze tlustych rzeczy (gotuje na parze i pieke), zachowuje czystosc, przy prysznicu/wannie mam 4 male plyny, a przy szafce poza pasta do zebow 4 male rzeczy. Czesze sie na balkonie/w pokoju, a w domu chodze w zwiazanych wlosach. Pranie robie tak,
  • Odpowiedz