Wpis z mikrobloga

@MikiBomba: Dark Souls pewnie znasz, chociaż tam fabuła jest serwowana dość specyficznie i nie każdemu przypadnie do gustu. Jeżeli miałbyś ochotę na coś co ma po prostu zajebisty gameplay, to polecam Dragon's Dogma: Dark Arisen, tylko że tu historia to dno i metr mułu, więc ostrzegam.

Generalnie RPG z angażującą fabułą są dość rzadkie, wbrew pozorom :c
@mrwhite0: Gothicki dawno dawno temu przeszedłem wszystkie, ale gdy jakiś czas temu wróciłem do najlepszej (a przynajmniej najlepszej w moich wspomnieniach) dwójki to okazała się niemalże niegrywalna, kompletnie nie mogłem zapanować nad kamerą a system walki nie dawał żadnej przyjemności i był ogólnie drewniany. Riseny może sprawdzę ale obawiam, że odczucia będą podobne co przy powrocie do Gothica.
@Zwanek: Warto zaczynać od starszych części soulsów? Historia w soulsach z tego co pamiętam jest opowiadana przez świat i opowiada też o świecie więc zapewne, bez postaci do których mogę się przywiązać, historia mnie nie porwie, ale zastanawiam się nad sprawdzeniem gry dla samej walki.
@MikiBomba: Soulsy nie ewoluowały zbytnio z części na część, więc zdecydowanie warto zacząć od jedynki.
Na przywiązywanie się do postaci jednak zbytnio bym nie liczył. Ta cała poukrywana historia dotyczy nie tyle bezpośrednio fabuły gry, co całego lore i backstory.
dragons dogma dark arisen


@ved-:
A w którym miejscu to jest ukierunkowane na fabułę? Właśnie ukończyłem pierwszy raz grę i zacząłem new game plus w hard mode i szczerze to niezła gra ale warstwa fabularna jest imo uboga. Praktycznie żadna z postaci nie zapadła mi w pamięć.