Wpis z mikrobloga

No i zaczęło się. Taktyka zjednywania sobie grup społecznych zostawionych na marginesie (typu kibole) przynosi skutki, więc rząd uśmiecha się do kolejnej grupy oszołomów, czyli antyszczepionkowców.

Beata Szydło:

Jestem matką, moi synowie są dorośli, szczepiłam moje dzieci, na szczęście nie mam złych doświadczeń, ale znam też historie, kiedy dziecko po zaszczepieniu się rozchorowało. To jest trudny wybór. Niemniej jednak moja opinia jest taka, że szczepienia są potrzebne

W Kancelarii Premiera odbyło się spotkanie z przedstawicielami rodziców, którzy podnoszą ten problem. Będziemy się zastanawiać, w jaki sposób pogodzić te dwa stanowiska, co nie będzie łatwe

Bardzo trudno jednoznacznie przesądzić czy odstąpić od zasady, która obowiązuje w naszym kraju, bez pogłębionej analizy w tym zakresie


Jako bonus statystyki śmierci spowodowane polio.

#poilityka #polska #dobrazmiana #antyszczepionkowcy #bekazpisu #neuropa
NapalInTheMorning - No i zaczęło się. Taktyka zjednywania sobie grup społecznych zost...

źródło: comment_EXYAXQknGbB5jeenLc8z7BHPyZtFc9c6.jpg

Pobierz
  • 30
@NapalInTheMorning: Mnie zastanawia tylko jedno. Czy faktycznie w tych szczepionkach są jakieś związki metali ciężkich czy innych trujących gówien itp itd i czy faktycznie w Polsce używa sie szczepionek, od których już odeszło się w Europie.
PS Swoją córkę lvl8 zaszczepiłem na wszystkie obowiązkowe + wszystkie możliwe dodatkowe. Fakt lubi pogadać sama do siebie ale może z czasem jej przejdzie.
@NapalInTheMorning: Właśnie zastanawiałem się jaką taktykę przyjmą wobec tego wydarzenia tzn. czy "zobaczcie nasze szpitale takie profesjonalne i zatroskane" co oznaczałoby narażenie się foliarskim #!$%@?, którzy wśród ich elektoratu mają nadreprezentację plus ewentualnym kukizowcom i korwinowcom, których chcieli by nadgryźć, a wśród których takich zjebów jest jeszcze więcej. Czy też może wyjście nr 2 czyli polizanie po jajach tej kołtuńskiej ciemnoty.
@NapalInTheMorning: Nie mówię, że się nie zgadzam, ale pozwól, że sprostuję, bo można się przyczepić do argumentacji. :P

1. 'Człowiek może przyjąć 45-60 mg'. W sensie taki dorosły ważący 70 kg człowiek z wykształconym metabolizmem itd.? Nie wziąłeś tego pod uwagę, że noworodek waży jakieś 3 kg i choćby jego wątroba działa inaczej.

2. Szczepionki nie zawierają w ogóle aluminium per se, z tego co wiem. W sensie, to nie jest
@Shan:

1. Prawda. A więc inna norma: można przyjąć 1 mg aluminium na 1 kg masy ciała. Jeśli więc dziecko waży powyżej 1 kg to nie ma problemu. Warto też zaznaczyć, że mówimy o bardzo restrykcyjnej normie dziennej. Jednorazowe przekroczenie raczej niewiele zmieni, tak jak zjedzenie jednego kalorycznego tortu nie zrobi z ciebie cukrzyka.

2. Pisząc o poziomach "aluminium" mówimy oczywiście o glinie.

Zresztą, w ostatnich 60 latach przeprowadzono setki badań