Wpis z mikrobloga

No i zaczęło się. Taktyka zjednywania sobie grup społecznych zostawionych na marginesie (typu kibole) przynosi skutki, więc rząd uśmiecha się do kolejnej grupy oszołomów, czyli antyszczepionkowców.

Beata Szydło:

Jestem matką, moi synowie są dorośli, szczepiłam moje dzieci, na szczęście nie mam złych doświadczeń, ale znam też historie, kiedy dziecko po zaszczepieniu się rozchorowało. To jest trudny wybór. Niemniej jednak moja opinia jest taka, że szczepienia są potrzebne

W Kancelarii Premiera odbyło się spotkanie z przedstawicielami rodziców, którzy podnoszą ten problem. Będziemy się zastanawiać, w jaki sposób pogodzić te dwa stanowiska, co nie będzie łatwe

Bardzo trudno jednoznacznie przesądzić czy odstąpić od zasady, która obowiązuje w naszym kraju, bez pogłębionej analizy w tym zakresie


Jako bonus statystyki śmierci spowodowane polio.

#poilityka #polska #dobrazmiana #antyszczepionkowcy #bekazpisu #neuropa
NapalInTheMorning - No i zaczęło się. Taktyka zjednywania sobie grup społecznych zost...

źródło: comment_EXYAXQknGbB5jeenLc8z7BHPyZtFc9c6.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patrzyłeś na stronach mp.pl? Z tego co kojarże jest parę szczepień z tiomersalem i np. DTPw czy BCG nie używa się w takich niemczech

są jakieś związki metali ciężkich czy innych trujących gówien itp itd i czy faktycznie w Polsce używa sie szczepionek, od których już odeszło się w Europie


@VrubeL:
  • Odpowiedz
  • 0
@VrubeL o tym czy coś jest trucizną tak na dobrą sprawę decyduje dawka. Nawet woda, jesli przedawkowana, powoduje śmierć :D
  • Odpowiedz
Niemniej jednak moja opinia jest taka, że szczepienia są potrzebne


@NapalInTheMorning: Gdzie ty w tym stwierdzeniu widzisz przymilanie się do antyszczepionkowców? Że próbują z nimi rozmawiać? Że nie zwyzywali ich od debili i k---w j------h by nie pozwolić im zamknąć się w syndromie oblężonej twierdzy? Lol?
  • Odpowiedz