Wpis z mikrobloga

Mireczki, ##!$%@? ...ale po kolei ;)

1.Heheszkuj z Niemców próbujacych wcisnąć Polakom pod przymusem kolejnych google i dindu-inżynierów tym wpisem:
https://www.wykop.pl/wpis/26922419/w-bloku-mieszkaja-jeden-pod-drugim-odpowiednio-3-p/

2.Jest trochę śmieszne i trochę pouczające, ale ostry #boldupy u niektorych. Są też tacy, którzy nie rozumieją i trzeba im tłumaczyć albo zwyczajnie mają kija w dupie (@dondon @Magromo @Herubin @Elusznik @stonka_ziemniaczana), inni jadą cię od plebsu i z braku lepszych argumentów komentują obiad z zeszłego tygodnia (@panicze). Obie grupy nie odróżniają przy okazji metafory gówna - syfu robionego przez daną społeczność na danym terenie - od ludzi robiących ten syf. Polecam powrót do szkoły na Język Polski.

Szacunek za inteligentne komentarza od @Pawu1on i @Zeugma.

3.W pracy mozg sie pali bo trzeba jakieś gazy i masy molowe liczyć dla testów szczelności... wejdź dla odmóżdżenia na FB i zobacz akcję charytatywną pomocy chrześcijanom i jazydom w Syrii i Iraku https://www.siepomaga.pl/polska-pomoc

4.75 Korwin

5.Smutneserduszko.jpg, wpłać ile możesz i utwórz wykop:
https://www.wykop.pl/link/3930697/polska-pomoc-chrzescijanom-i-jazydom-w-iraku-i-syrii/

6.Jak zawołać ludzi ? Wrzuć trochę tagów na jakich się udzielasz oraz zawołaj ludzi plusujacych poranny post z #heheszki

6.#!$%@? cz.1 - w ciągu 30 minut trafiło na główną z płomieniem.

6.#!$%@? cz.2 - w ciągu paru godzin na siepomaga.pl wzrost z 1900 do ponad 10k. Mały (?) sukces.

Cóż, #czujedobrzeczlowiek.

W kwestii wojenek lewacko prawackich, moje przemyślenia i obserwacja dla chętnych :


Teraz Mireczki najważniejsze - czy z lewej, czy z prawej strony barykady - cel jest słuszny. Chrześcijanie i jazydzi są kulturowo nam bliscy. Zamiast więc, jak typowe Janusze, obrzucac się błotem i skakać sobie do gardeł wrzućcie trochę na luz i w słusznej sprawie odejmijcie sobie browara czy dwa i wspomóżcie akcję pod tym linkiem.

Jeżeli ktoś poczuł się urażony kolejnym wołaniem - kłaniam sie w pas i przepraszam uniżenie.
  • 93
  • Odpowiedz
Jest trochę śmieszne i trochę pouczające


@Wujek_Fester: Propagowanie debilizmów nie jest śmieszne, tym bardziej nie jest pouczające.

Obie grupy nie odróżniają przy okazji metafory gówna - syfu robionego przez daną społeczność na danym terenie - od ludzi robiących ten
  • Odpowiedz
@Wujek_Fester: Nie, nie. Akurat inni mnie nazywają tak, za poglądy + kibicowanie St. Pauli :P
Ale miło, że właśnie potwierdziłeś moje zdanie, że są i lewacy, i lewica. (Z czym nie mógł się pogodzić kilka lat temu mój katecheta, któremu grzecznie zwróciłem uwagę, że nie zauważa tej drobnej różnicy między osobami myślącymi, a zwykłymi bezmózgami)
  • Odpowiedz
Ale miło, że właśnie potwierdziłeś moje zdanie, że są i lewacy, i lewica.


@Armand0: Mnie już nie raz nazywano albo lewakiem albo faszystą, bo dla niektórych nie do wyrażenia są połączenia mocnego antysocjalizmu, ateizmu, braku sympatii do islamu, bycia konserwatywnym w kwestiach rodziny i jednocześnie zgoda na to, że nikomu do sypialni się nie zagląda.
  • Odpowiedz
@Wujek_Fester ja tam kija w dupie nie mam i szczerze powiem że mnie tamta anegdotka rozśmieszyła XD co nie zmienia faktu że żarty z takich poważnych problemów raczej nie są wskazane
  • Odpowiedz
ale atencja to #!$%@? w sufit XD chlopie nie bierz tego bo jeszcze zostaniesz celebryta XD dowcip o gownie byl fajny i prawdziwy

twoje poglady mnie nie obchodza, za duzo przywiazujesz uwagi do tego co wypisujesz jako no name w internecie.

powinny byc bany za forsowanie
  • Odpowiedz
@Wujek_Fester Nie mam pojęcia co jest zabawnego w dehumanizacji innych ludzi.
Gdyby nie to, że już prawie nic mnie na wykopie nie zdziwi, może by mnie dupsko zapiekło, a tak to dzień jak co dzień.

Ciekawe jest, że mieszkasz na emigracji i pomimo dość powszechnych tamże (czego sam nieraz tam doświadczyłem) przejawów antypolskich postaw, nie masz krzty empatii wobec ludzi, którzy też musieli opuścić ojczyznę i zamieszkać z dala od niej.
  • Odpowiedz
@Slonx: Nikogo nie dehumanizuję, oprócz syfu jakie robią wokół siebie muzułmanie. O kwestii integracji już pisałem. Co się tyczy nachodźców to opdowiedz mi na jedno, zasadnicze pytanie - dlaczego oni wszyscy tak bardzo chcą...do Niemiec ? Słowo-klucz: socjal. Tyle mojej opinii w tym temacie.
  • Odpowiedz