Wpis z mikrobloga

@dioxyna: Ta toksykologia zbyt dużo nie wykaże, i też mogą się nie podzielić tymi badaniami. Dalej nie rozumiem, dlaczego nie było nigdy mowy o badaniu biomechanicznym, które wykazałoby, czy to było samobójstwo czy zabójstwo.
@1ncogn1t0r: Faktycznie oprócz zagrożenia terrorystycznego, jakiegoś rekina od czasu do czasu wydawało się tam wręcz sielankowo (#!$%@?ąc od ruskiego samolotu i mordercy, który przypłynął na hotelową plażę) jeżeli turysta nie zapuszczał sam w jakieś dziwne miejsca i był w zaufanym towarzystwie. Ale Magda nie była widocznie w zaufanym towarzystwie.
@gigaset:

otóż przecież na linii chyba cały czas jest aktywne odebrane na samym początku (około 0:30 filmu) przychodzące połączenie głosowe. Ktoś słucha i nawet odzywa się o 11:58 nagrania: "Co jej zrobili?". Więc te słabe polskie głosy w tle mogą pochodzić z jego lokalizacji. Tu się po prostu mogą nakładać na siebie dźwięki z OBU jednocześnie trwających połączeń.


skąd pewność że Markus połączenie przyjął a nie odrzucił? można to wywnioskować bo
@1ncogn1t0r: Było już to omawiane setki razy, o tej porze nie będę omawiać tego od początku. Ale powiem Wam, że często myślę o dziewczynie prawie już anonimowej, zapomnianej - o ofierze Kajetana P. Ona nawet go nie znała :-( I o innych ofiarach morderstw.
@1ncogn1t0r: > Taa, i co jeszcze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I nic jeszcze. Bo:

- po pierwsze: skoro napisałeś że "pochówek w Egipcie to jedyna możliwość" to po prostu wskazałem że niejedyna i podałem dwie inne, których CO NAJMNIEJ można było spróbować, ale skoro nawet nie spróbowano to trudno żeby coś z tego było. A tak to teraz nie dość że jest dawno po ptokach, to jeszcze
@gigaset: Nie widzisz różnicy między tą sprawą a sprawą Kajetana P. w kontekście organizowania specjalnego transportu? Ręce opadają. Poza tym, jeśli transport Casą nie jest precedensem, to tym bardziej oznacza to, że nie było do tego podstaw w tym przypadku.

można było chociaż oficjalną notę z wnioskiem o zaniechanie balsamacji wystosować

Poza tym balsamacja to nie jest kwestia przepisów sanitarnych Egiptu tylko wewnętrznych regulaminów większości linii lotniczych.

Dziękuję za powtórzenie tego
skąd pewność że połączenie przyjął a nie odrzucił?


@kknnoo: Może nie pewność (bo pewnym można być tylko śmierci), ale prawdopodobieństwo bardzo wysokie. Bo PO NACIŚNIĘCIU przez niego ikonki zmienia się ona na ikonkę czerwonej słuchawki, służącą do rozłączenia rozmowy i ta ikonka już pozostaje widoczna do chwili gdy chowa okno tej rozmowy pod okno wideorozmowy. Taka ikonka pojawia się gdy rozmowę odbierzesz i jest po to byś ją mógł później zakończyć.
@1ncogn1t0r: Chciałabym, żeby to była sprawa prosta jak drut, ale niestety jest to mało prawdopodobne, i od samego początku było to wręcz uderzające. Autorytety też brały i biorą pod uwagę opcję przestępstwa.
Nie widzisz różnicy między tą sprawą a sprawą Kajetana P. w kontekście organizowania specjalnego transportu? Ręce opadają


@1ncogn1t0r: A niech ci opada co chce i ile razy chce. Nie mam najmniejszego zamiaru polemizować z tobą na tak nędznym poziomie który tu wprowadzasz, ani nie mam zamiaru zajmować się analizowaniem "różnic w sprawach" - napisałem o istnieniu takich MOŻLIWOŚCI technicznych i prawnych. Wszystko inne zależy WYŁĄCZNIE od czyjejś decyzji - takiej lub
  • 2
@gigaset

potrzebę sekcji polskiej, gdzie skorzystano z nowatorskiej metody sekcji tomografowej, kosztującej PRZERAŹLIWE pieniądze.


O jakiej przeraźliwej kwocie piszesz?! Koszt takiego badania to ok 1000-2000 zł...
Po tym TK została przeprowadzona "normalna" sekcja....ideałem tylko by było porównanie z wynikami z TK zrobionego w Egipcie, przed śmiercią...
@gigaset: Odpowiedź z państwowego zakładu patomorfologii byłaby mniej więcej taka: "OK, możemy nie balsamować ciała, ale w takim razie musimy pochować ciało na miejscu, bo żadna linia lotnicza nie zgodzi się go wziąć na pokład".

Przed chwilą #!$%@?łem ci kolejną teorię spiskową z jednoczesnymi połączeniami, ale jak widzę mało jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)