Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi jak to jest zarabiać więcej niż 3k na miesiąc? Chodzicie wtedy codziennie do restauracji, nie włączacie pstryczka od LPG w samochodzie czy co #!$%@? robicie z tymi pieniędzmi? xD
  • 55
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: Ja tam żyję zupełnie zwyczajnie, tyle tylko że jak potrzebuję sobie coś kupić, to po prostu kupuję. Jeżeli kogoś bliskiego trzeba wspomóc jakąś sumą, to też nie ma z tym problemu. Nie zastanawiam się, czy mi do końca miesiąca starczy pieniędzy i na czym muszę przyoszczędzić. Jest po prostu duży spokój i luz pod tym względem.
  • Odpowiedz
czy co #!$%@? robicie z tymi pieniędzmi? xD


@MarianoaItaliano żyje w miarę oszczędnie i generalnie mam świadomość, że ciągle jestem na dorobku i jeszcze nie przyszedł czas na szastanie pieniędzmi

Odkładam na zakup nieruchomości na południu Hiszpanii, lub na którejś z wysp (koszt 80k+ euro, więc nie aż tak astronomiczne, jak mogłoby się wydawać) i może jakiś własny biznesik

A z luksusów to Święta i Sylwester na Teneryfie w tym roku
  • Odpowiedz
Powiedzcie mi jak to jest zarabiać więcej niż 3k na miesiąc?


@MarianoaItaliano:
Zmienia Ci sie myslenie. Przy 2k, wynajmowanie pokoju, gotowanie w domu, zakupy w biedrze, stary samochod (1997) na gaz. Wyjazdy albo upolowane z last minute (to juz wypas) albo organizowane samemu pod namiot. Imprezy raczej domówki. Telefon za 1zł z abonamentem. Marzenia to np. iPhone, wyjazd na Wyspy Kanaryjskie czy VW Passat za 30k :)
Przy zarobkach kilkunastokrotnie
  • Odpowiedz