Wpis z mikrobloga

Fakt posiadania własnego zdania oznacza piętnowanie innych?


Jak sugerujesz, że inni są nienormalni i chorzy to jak najbardziej może to oznaczać.

Człowieku, nikt Cię personalnie nie atakuje. Jak masz jakieś problemy z męskością to idź do psychologa, a nie użalaj się nad sobą, bo wszystkie Twoje wpisy, sugerują, że coś jest nie tak.


Człowieku ja cię nie atakuję ale jak jesteś chory i nienormalny to idź po pomoc dx

a nie użalaj
My faceci po prostu jesteśmy tak zaprogramowani, aby rozwiązywać problemy i jak najszybciej docierać do sedna sprawy. Dla nas jest to forma oderwania się od zmartwień. I pojawia się również drugie dno - po prostu zazwyczaj sprawia nam to radość. Nie ma nic lepszego niż dobrze wykonana "robota".


@Serghio: @6c6f67696e: ja sie tu wtrace - uczucie satysfakcji po solidnej, dobrze wykonanej i dajacej fajny efekt robocie ma chyba kazdy, kto
ja sie tu wtrace - uczucie satysfakcji po solidnej, dobrze wykonanej i dajacej fajny efekt robocie ma chyba kazdy, kto nie jest smierdzacym leniem ;)


@agaja: uważaj bo jeszcze usłyszysz, że masz problemy z męskością... oh wait ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@6c6f67696e: Trzeba było od razu pisać, że jesteś gejem. Oszczędziłbyś mi czasu. Pewne kwestie Cię nie dotyczą i tyle w temacie.

@agaja: Jak najbardziej. Z tym, że nie chodzi o takie zwykłe zadowolenie z siebie. Heteroseksualni mężczyźni zazwyczaj czerpią radość z tego, że mogą "zbudować dom, spłodzić dziecko i zasadzić drzewo" w imię tego, aby byli docenieni, a ich kobiety czuły się bezpiecznie i to daję opisywaną radość.
@Serghio: kobiety tez lubia wykonywac rozne zadania, aby ich mezczyzni czuli sie szczesliwi i zadbani :)
Tylko czasem inne zajecia sa w tym celu wykonywane, ale satysfakcja pojawia sie tak samo i tak samo jest radosc.
To normalne dla kazdego, kto jest w szczesliwym zwiazku i dba o partnera ;)
@agaja: Ten kretyński tekst tak do końca kretyński nie jest. Nie ma on na celu wysmiewanie kobiet a samych feministek które swoj sposób na życie znalazly w udowadnianiu facetom jak bardzo są im zbędni.
A jeśli nawet tekst o wnoszeniu szafy czy tam lodówki jest kretyński, to po co zmarnowaly tyle czasu na udowodnienie że dadzą radę? I tak nie dały tak jak mezczyzni. Co z tego ze nie pojedynczo?:) Zamien