Wpis z mikrobloga

Jak byłem gówniakiem to rodzice dawali mi w ramach kieszonkowego małe sumy pieniędzy, które na nic poza oranżadą lub dwiema na miejscu w sklepie nie starczały, ale dla smarka jak ja były w sam raz. Pamiętam gdy zaczęli sprzedawać Pringles w Polsce i po spróbowaniu ich zakochałem się w tym smaku. Zbierałem kasę z całego tygodnia by w piątek wracając do domu móc sobie kupić Pringlesy. Miałem taki zwyczaj, że wracałem w ten dzień ze szkoły, plecak szedł w kąt i czekałem na godzinę bodaj 15 kiedy to leciał w telewizji Batman The Animated Series. Gdy nadchodził seans nalewałem sobie Coli do wysokiej szklanki z logo Pepsi(hehe) i otwierałem Pringlesy. To był magiczny czas. Najgorsze tego dnia było to, że wracałem ze szkoły zawsze z kilkoma kolegami i gdy wychodziłem ze sklepu z Pringlesami to zlatywały się sępy i się zaczynało
- no weź otwórz nie bądź taki
- ale z ciebie cham, kolegów byś poczęstował
- dej
- dej
- pokaż co tam masz(ta #!$%@? jasne...)
Musiałem nauczyć się odmawiać by móc oddać się piątkowemu rytuałowi. Do dzisiaj lubię sobie wracając z pracy w piątek kupić czipsy i napoje w puszkach(wiem, nieekonomiczne, ale tak lubię) i cieszyć się jakimś serialem czy filmem.

#wspomnienia #lata90 #truestory #pringles #czipsy #90s
BigMilk - Jak byłem gówniakiem to rodzice dawali mi w ramach kieszonkowego małe sumy ...

źródło: comment_OK6TcJdNFs7hiCL8hZxMtJoJYyftQzyg.jpg

Pobierz
  • 81
W UK kosztują 1f co w przeliczeniu daje mniej niż 5zł XD wciąż taniej niż w Polsce


@KCPR: dlatego właśnie już nie jem Pringlesów. Jak mieszkałem w Anglii, to ich cena w stosunku do zarobków była tak śmiesznie niska, że przez pewien czas żarłem to prawie codziennie. xD No i absolutnie mi ten smak zbrzydł, najbardziej original. Ostatnio (a wróciłem do kraju już dwa lata temu) kupiłem sobie w Polsce jedną