Wpis z mikrobloga

Drogie Mirabelki!
Mniej więcej raz w tygodniu pojawia się wpis jakiejś różowej na temat braku własnego stylu, braku pomysłu na siebie, "czy dżinsy są dobre na rozmowę kwalifikacyjną w korpo?", "chcę się lepiej ubrać bo skończyłam gimbazę 10 lat temu a dalej wyglądam jak dziecko". Wiem, że internet ma w swoich zasobach wiele szafiarskich blogów, ale tam jest prezentowane podejście typu "163 najgorętsze trendy września które musisz mieć!", co nie rozwiązuje przedstawionych powyżej problemów a blogerki są tylko słupami reklamowymi. W związku z tym mam pytanie do #rozowepaski czy chciałybyście cykl wpisów na mirko na temat kompletowania garderoby, analizy kolorystycznej, dobrania ubrań do sylwetki/okazji? Jeśli będzie pozytywny odzew to będę pisać pod #ubierajsiezwykopem #mirabelkopomusz #mirabelkipolecajo albo stworzę własny tag
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@krave pieprzysz teraz. Mnie zawsze uczono, że krawatem pod sukienkę partnerki. Mucha/butonierka do garniak, ale krawatem coś stonowanego, żeby pasowało i do tego i do tego
  • Odpowiedz
@Thexil: jak dla mnie to jest szukanie na siłę. Najważniejsze, żeby Wasze ubrania po prostu się ze sobą nie gryzły. Jeśli chcecie dobrać 1:1 kolor to już pachnie studniówką i znaczeniem "mój ci on!".
  • Odpowiedz
@nvmm: Przepraszam ze tak pozno wlaczam sie do dyskusji odnosnie kolorow, blondynka i zielone oczy to piekne oczy, a co myslisz wlasnie o odcieniach wlasnie zieleni i burgundu, ten ostatni jest kolorem pasujacym do blondynek jak i brunetek, ma wrazliwe piekno jakiego nie posiada zaden inny kolor, tak samo jest z kamieniem (Granatu)...
  • Odpowiedz