Wpis z mikrobloga

Drogie Mirabelki!
Mniej więcej raz w tygodniu pojawia się wpis jakiejś różowej na temat braku własnego stylu, braku pomysłu na siebie, "czy dżinsy są dobre na rozmowę kwalifikacyjną w korpo?", "chcę się lepiej ubrać bo skończyłam gimbazę 10 lat temu a dalej wyglądam jak dziecko". Wiem, że internet ma w swoich zasobach wiele szafiarskich blogów, ale tam jest prezentowane podejście typu "163 najgorętsze trendy września które musisz mieć!", co nie rozwiązuje przedstawionych powyżej problemów a blogerki są tylko słupami reklamowymi. W związku z tym mam pytanie do #rozowepaski czy chciałybyście cykl wpisów na mirko na temat kompletowania garderoby, analizy kolorystycznej, dobrania ubrań do sylwetki/okazji? Jeśli będzie pozytywny odzew to będę pisać pod #ubierajsiezwykopem #mirabelkopomusz #mirabelkipolecajo albo stworzę własny tag
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kj5: dzięki za chęci, ale ja się nie nadaję przed kamerę :/
Na początek chciałam wrzucić kilka teoretycznych wpisów a potem np. zdjęcia ze swojej szafy, materiałoznawstwo, analizę jakościową
@vkzk: ok, to zbieram pomysły na później
@kwiatencja: Ty masz swój styl, nie do ruszenia, miło mi będzie mieć taką czytelniczkę :)
  • Odpowiedz
@kj5: nie mam takich ambicji, poza tym jutuberek jest przecież bardzo dużo. No i #pokazmorde mi się nie uśmiecha, nie bez kozery wszędzie piszę, że jestem mała i gruba xD
  • Odpowiedz
@krave: ja chętnie, bo mam niby swój styl, ale odnajduję się w nim tak 50/50
Jakbyś np powiedziała jak dobrze zestawiać koszulki z nadrukiem (ale nie jakieś kwiatki i inne gunwa, tylko star łarsy itepe) to jestem Twoja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz