Wpis z mikrobloga

Drogie Mirabelki!
Mniej więcej raz w tygodniu pojawia się wpis jakiejś różowej na temat braku własnego stylu, braku pomysłu na siebie, "czy dżinsy są dobre na rozmowę kwalifikacyjną w korpo?", "chcę się lepiej ubrać bo skończyłam gimbazę 10 lat temu a dalej wyglądam jak dziecko". Wiem, że internet ma w swoich zasobach wiele szafiarskich blogów, ale tam jest prezentowane podejście typu "163 najgorętsze trendy września które musisz mieć!", co nie rozwiązuje przedstawionych powyżej problemów a blogerki są tylko słupami reklamowymi. W związku z tym mam pytanie do #rozowepaski czy chciałybyście cykl wpisów na mirko na temat kompletowania garderoby, analizy kolorystycznej, dobrania ubrań do sylwetki/okazji? Jeśli będzie pozytywny odzew to będę pisać pod #ubierajsiezwykopem #mirabelkopomusz #mirabelkipolecajo albo stworzę własny tag
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krave: ja chętnie bym poczytała gdzie kupić porządne wełniane swetry poza TK Maxxem :p bo póki co to jest jedyne miejsce w którym udaje mi się takie rzeczy upolować bez płacenia fortuny i ogólnie marki/sklepy na które warto zwracać uwaga ze względu na jakość i trwałość ubrań.
  • Odpowiedz
@krave ja bardzo chętnie, dobrze dobieram kolory i umiem się ubrać "standardowo" ale brakuje mi rady np. na bardziej kobiece bluzki. Kiedy jestem w sklepie i chcę kupić coś kobiecego, to niemożliwością jest znaleźć coś kobiecego + z klasą + prostota. Wszystko co kobiece jest kiepsko odszyte, albo ma falbanki, koronki itd. Chętnie bym poczytała jak dobierać ubrania by wyglądać kobieco, ale nie jak trzpiotka.
  • Odpowiedz
@krave: w sumie chętnie, bo Ccyba czas powoli wychodzić u mnie ze śmiesznych T-Shirtów i jeansów jako podstawy ubioru, a jakaś inspiracja zawsze się przyda ( ) wołaj :p
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kipowrot a tkanina to nie materiał?

@Thexil nie, wasze ubrania mają być tak samo dopasowane do okazji, kolorem krawatu w sukienkę celuje się na balu gimnazjalnym ;-)
@quizonmyface kilka lat w odzieżówce plus szkolenia z doradcą wizerunku, nauka własna z książek i neta.
  • Odpowiedz
  • 0
@krave wolajcie pod postem :) ja mam swój styl który w sumie nie wiem jak opisać, wypracował się gdzieś na studiach lubię basic plus elementy dziewczęce w kwiaty, z koronką, w grochu i nadruki, spódnice rozkloszowane od talii lub olowkowe, klasyczne sukienki ale właśnie ciężko wybierać w sklepach tak żeby wszystko do wszystkiego pasowało :) i większość sieciowek ma kiepska jakość niestety. Pracuje w korpo ale nie lubię się ubierać typowo
  • Odpowiedz