Wpis z mikrobloga

#gsm #telekomunikacja #siecikomorkowe #pytanie #telefony #plya #orange #plus #tmobile

Mirki, używam telefonu na kartę, ogólnie to mało dzwonię, mało smsuję, ale lubię posiedzieć na necie... Policzyłem że średnio miesięcznie wydałem przez ostatnie 7 lat ok 20 złotych. Obecnie używam plusa na kartę.

Czy jest jakaś lepsza oferta (mogę nawet zmienić sieć) gdzie płaciłbym te 20 złotych miesięcznie i miał w tym coś więcej? Czyli np darmowe rozmowy i internet, lub przynajmniej darmowe rozmowy w obrębie sieci + internet (więcej niż 1 GB miesięcznie). No i bez długiego cyrografu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 21
Plush - 10GB neta


@czlowiekBEZnicka: bardzo fajna oferta, pozostałbym w sieci.... a nie wiesz, czy to wciąż plus gsm ten cały plush, czy coś odrębnego? pytam bo ciekawi mnie zasięg, szybkość transmisji danych etc.
@Chicane: Co powiesz na Nowego Plusha? :) W ofercie na kartę za 20 zł otrzymasz:

- Rozmowy bez limitu (połączenia na nr stacjonarne i komórkowe),
- 3 GB,
- Darmowy dostęp do FB.

Oczywiście, użytkownik czlowiekBEZnicka ma rację, również możesz skorzystać z oferty za 25 zł, gdzie otrzymasz:

- Wszystko no limit (rozmowy, SMS-y/MMS-y),
- 10 GB,
- Pakiet Social Free.

Dodatkowo w każdym z wariantów możesz skorzystać z promocji 5-te
@balrog84: Jeżeli posiadasz już numer na kartę w Plusie, wystarczy, że wpiszesz kod: *147*23#. Dzięki temu przejdziesz do Nowego Plusha (koszt: 5 zł). Po wykonaniu tej czynności będziesz mógł wykupić pakiet za 25 zł/30 dni (kod: *136*11*07#). Pamiętaj, że wszystkie pakiety, które obecnie posiadasz, przepadną.

Wykupiony pakiet w Nowym Plushu odnowi się automatycznie po 30 dniach, gdy będziesz posiadał na swoim koncie wystarczającą ilość środków :)
@Chicane: @Specjalista_Plus: Niedawno postanowiłem dać szansę Plushowi bo w Play wprowadzili ten lejek na Internet i zbyt wolno mi wczytywało śmieszne obrazki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kupiłem starter, doładowałem za 30 (bo wiem, że oczywiście nie można za 25 równo bo zaraz cos zeżre choćby grosza i nie aktywuje się pakiet). Wykupilem pakiet i wszystko wydawalo sie ok. Net zadowalająco na speedtescie. Zasięg 4G nawet tam
@Karidus: Rozumiemy, że udało Ci się zablokować powiadomienia SMS i już ich nie otrzymujesz?

Napisz nam, czy interesuje Cię oferta na kartę, czy na abonament. Z jakich usług chciałbyś korzystać (sam Internet czy także nielimitowane rozmowy, SMS-y/MMS-y)?
@Chicane: dziwna sprawa, az przesłuchałem nagraną wiadomość z infolinii. Wychodzi na to że w jakiś dziwny sposób aktywowalem cos za 29 zł a nie 25 zł. W sumie w SMSach zwrotnych mam: "Aktywna taryfa to PLUSH na Karte" i "Promocja Rozmowy, SMSy bez limitu i Internet została włączona. Pozdrawiamy, Plus" więc może tu tkwi problem bo chyba znowu się pomyliłem i tym razem w apce plusa wybrałem coś innego niż trzeba.
@Karidus: O zmianie taryfy na Nowy Plush pisaliśmy powyżej. Wystarczy, że wpiszesz kod *147 *23# (koszt: 5 zł). Należy pamiętać, że zmiana wiąże się z utratą promocji, które posiadasz obecnie. Następnie będziesz mógł wykupić pakiet na nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz 10 GB za 25 zł/30 dni (kod: 136 *11 *07#).
@Specjalista_Plus: No i oczywiscie nie moze byc za łatwo... Właśnie doładowałem za 30 złotych bo chcialem zastosowac sie do porady ale zanim zdążyłem cokolwiek zrobić to już mi pobrało kwotę na kolejny okres tego poprzedniego pakietu. Oczywiście na infolinii nic się nie da załatwić w tej kwesti. Mogę tylko albo przemeczyc na tym pakiecie i pamiętać o zmianie taryfy przed końcem pakietu i spróbować wtedy zmienić albo zmienić taryfę i kupić
@Specjalista_Plus:
Aktywna taryfa to PLUSH na Karte
Aktywne promocje: Rozmowy, SMSy bez limitu i Internet (10485760) 01-11-2017 12:56, UE DATA 27-10-2017 00:31.
Aktywne pakiety: 30 bezplatnych wizytowek (30 SMS)

Ogólnie wiem co się stało tylko że uważam to za zagranie poniżej pasa. W Play jeśli jest pakiet cykliczny to dwa dni wcześniej dostaje sms z powiadomieniem, następnie decyduje czy doładowuje czy nie. Jeśli nie, nie pobierają mi z konta i cykliczność