Wpis z mikrobloga

#gsm #telekomunikacja #siecikomorkowe #pytanie #telefony #plya #orange #plus #tmobile

Mirki, używam telefonu na kartę, ogólnie to mało dzwonię, mało smsuję, ale lubię posiedzieć na necie... Policzyłem że średnio miesięcznie wydałem przez ostatnie 7 lat ok 20 złotych. Obecnie używam plusa na kartę.

Czy jest jakaś lepsza oferta (mogę nawet zmienić sieć) gdzie płaciłbym te 20 złotych miesięcznie i miał w tym coś więcej? Czyli np darmowe rozmowy i internet, lub przynajmniej darmowe rozmowy w obrębie sieci + internet (więcej niż 1 GB miesięcznie). No i bez długiego cyrografu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 21
  • Odpowiedz
@Karidus: Pakiety cykliczne odnawiają się automatycznie. 2 dni przed upływem pakietu zostaje wysłane powiadomienie o zbliżającym się odnowieniu. Promocja Rozmowy, SMS-y bez limitu i Internet (10485760) przedłuży się na kolejne 30 dni o godzinie 12:57 w dniu 01-11-2017, o ile nie dezaktywujesz jej wcześniej kodem * 136 * 00 * 04 #. Zalecamy dezaktywację pakietów/promocji na koncie przed przejściem na nową taryfę.
  • Odpowiedz