Wpis z mikrobloga

@Vitz: 186 cm i przyznam, ze nie mam żadnego problemu z usadzeniem się za kierownica. Już znacznie gorzej czuje się w swoim a4 b6, w którym za cholerę nie mogę się wygodnie usadzić xD. Co to nierówności - szczerze mówiąc nie zwróciłem na to uwagi. Zawieszenie jest sztywne, układ kierowniczy tez, ale w moim odczuciu nie jest w żaden sposób męczący. Ostatnio robiłem ta Honda dłuższa trasę i w sumie to
  • Odpowiedz
@Vitz: Autko fajne, ale w wersji 3d z tyłu przez małe okienka jest tak klaustrofobicznie, że na dłuższych trasach człowiek kiepsko się czuje. Ale auto bardzo ładnie i pewnie się prowadzi, to fakt. Zdecydowanie na + jest to, że silnik jest nie do zdarcia. Z 260kkm ma już na karku i dalej jest bez jakiejkolwiek awarii. Za to zawieszenie może fajne i sztywne, ale niestety delikatniutkie. Amortyzatory bardzo szybko się w
  • Odpowiedz
chyba nie ma samochodu, który mi się lepiej prowadziło


@wsciekly_klapek_zawadiaka: Bez przesady. Jak wcześniej jeździłeś Fabią albo Punto to możesz mieć takie wrażenie, ale bez przesady.

@Vitz: Ta Honda jest spoko, ale stylistycznie to nie moja bajka, bo jest taka na siłę futurystyczna zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Wszystko zależy od tego czego oczekujesz od auta. Te Hondy jak na to co oferują są na rynku wtórnym dość drogie.
  • Odpowiedz
@Vitz: Polecam, co prawda mam 2.2 iCTDI 140km ale reszta ta sama ;)
Tak, nastaw się ze zawieszenie w tym modelu jest głośne. Ja po zakupie od razu dalem do mechanika zeby mi zawieszenie wymienił, ale powiedział ze nic nie jest wybite, a potem dowiedziałem się ze "ten typ tak ma" ;). Fotele z przodu faktycznie ciut za wysoko, przesiadłem się z Audi A3 a tam się siedziało prawie na podłodze
  • Odpowiedz
@chwed: Nie napisałem, ze jest to jedyny samochód, którym da się zrobić trasę. Napisałem, ze jest to jedyny, w którym po kilku godzinach nie bolały mnie plecy. A porównuje to do takich samochodów jak e90, a4 b6, e61, a6 c6, passat cc, opel zafira czy w210. Po prostu ta Honda jest dla mnie najbardziej komfortowa.
  • Odpowiedz