Wpis z mikrobloga

Mirki właśnie wleciał mi szerszeń dużej wielkości. Pobzyczał ze dwie minuty, nie ruszałem go mając nadzieję, że sam wyleci. Skitrał sie gdzieś, ostatnio widziałem go jak wlatywał za meblościankę. W jaki sposób mogę się go bezpiecznie pozbyć?
Wydaje się być większy niż te co zazwyczaj wpadają do pokoju, kumpel twierdzi, że to królowa wleciała na zimowanie, co zrobić z takim fantem?
I tak i tak czeka mnie długa noc pisania magisterki, więc każde propozycje rozważę.
#gownowpis #pszczelarstwo #szerszenie #pomocy #domowyogrod
  • 11
@Kuprix

Środek owadobójczy z marketu, być może na stacji dostaniesz. Spryskaj całe pomieszczenie i nie wchodz do niego przez 15-20 min, chyba ze podany czas na opakowaniu jest inny. Ja tak robię z pająkami bo nawet na nie działa jeśli to nie tarantula.
@Gasquet: @hejoo: @RobertKowalski: @sto50siatek: @chudywyzyskiwacz:
Udało mi się. Po prawie godzinnym etapie przygotowawczym (wybraniu się do kerfa i kupnie EXPEL SPRAY NA OSY I SZERSZENIE DALEKI ZASIĘG 5M), ubraniu się w stosowne ciuszki, nie białe a czarne i owinięcie się kołdrą postanowiłem podjąć walkę z tym bossem. Pierwszy etap walki polegał na przekształceniu pola bitwy tj. pokoju w korzystny dla siebie. Jak wiecie te #!$%@? są zbyt