Wpis z mikrobloga

@ErikSkurveson: Dacia byłaby super na taką służbóweczkę. Ale na własność zdecydowanie wolę BMW w tej samej cenie, już nie wspominając o tym, jak wiele ciekawych używek można kupić za cenę Dacii, które nie są BMW.
@ErikSkurveson: w sumie to #!$%@? mem () nie wiem jak wielkie #!$%@? umysłowe trzeba mieć, aby kupić dacie za gotówkę dla siebie (co innego w leasing do firmy dla pracownika). Już wole wypierdziane stare po helmucie BMW, paseratti czy łopla. Serio. Jak bardzo można siebie nie szanować, aby kupić takie coś jak dacie sandero/logan. Byłem w tym samochodzie i uważam, że na aliexpres takiego gówna nie sprzedają.
ale #!$%@? "ja bym wolał starsze auto" no zajebiście, jak mieszkasz od urodzenia w swojej wsi i znasz pana Tadka, który ci wymieni uszczelkę pod głowicą za flaszkę i pierogi, to fajnie. Ja akurat wybyłem z mojej miejscowości i po trzech nieudanych wizytach u mechaników naciągaczy kradziejów, stwierdziłem, że #!$%@? i wole nowe auto.
@memory: Nie wiem, nie jeździłem. @filet_kurczaka_z_biedronki: niestety tak jest, że poważniejsze usterki samemu się nie naprawi i trzeba szukać mechanika co nie #!$%@?. W dobie internetów jest wiele opinii i w przypadku takiej usterki pojechałbym te 50km dalej o ile to konieczne. Mógłbym dodać, że samochód zwykle jest używany codziennie na dojazdy i jego usterkowość może być kapryśna, więc zalecam przejść się do zaufanego mechaniora, aby zrobił co trzeba na
@Shatter: jedź tym gównem jutro na złom XD nie wiek auta jest winny, tylko masz po prostu szrota XD
a te drzwi to problem zamków nie uszczelek, zdarzało mi się zimą wsiadać do tego gówna przez tylne drzwi