Wpis z mikrobloga

@r4mzi mam salonówke za 61k I jestem zadowolony. Pierwszego mechanika VAG wytypowałem po tygodniu ślęczenia w internecie - był polecany. #!$%@?ł mnie na pieniądze jak i naprawę, co potwierdził mój mechanik odległy o 500 km.
  • Odpowiedz
@Xava: 2.0 diesel? no kto co lubi, ja lubię mieć auto w tip top stanie i koszty z tym związane w BMW są momentami absurdalnie wysokie, więc mi by ten silnik nie zrekompensował kosztów, nie zapewniałby niczego czego nie dostanę taniej w innych markach. E90 jeżdżę od trzech lat i tylko 3.0 benzyna mnie przy tym aucie trzyma.
  • Odpowiedz
@Shatter: nie no żartowałem, masz super wóz ( ͡º ͜ʖ͡º)

U mnie jest jedna rzecz nie tak jak trzeba i nikt nie zna przyczyny.


tzn. co?
u mnie akurat z szyberdachem nie było żadnych problemów
  • Odpowiedz
@stary_kasztan: Tak 2.0d , pierwszy diesel i jestem zadowolony. 220km i 460nm mnie zadowala. Koszty? a czego innego się spodziewałeś?
Nie wiem jakie inne marki masz na myśli, temat byl o dacii.. ale nawet biorąc pod uwagę opla, skodę czy jakiegoś innego vw, mało gdzie dostaniesz napęd na tył, auto będzie się znacznie gorzej prowadziło, materiały też są gorszej jakości (chociaż to tylko tania seria 3, ale i tak wypada
  • Odpowiedz
@Xava: 330i 2005 rok. To jaranie się napędem na tył jest trochę śmieszne. Mało kiedy masz z tego powodu jakąs przewagę. Chyba tylko jak naprawdę mocno ciśniesz po górskich serpentynach. W każdych innych warunkach porządne auto z napędem na przód będzie się równie dobrze prowadzić. Auto mam od 140 tyś kilometrów i póki co utrzymanie go w idelanym stanie przez 2 lata kosztowało 10k PLN, a jeszcze kilka rzeczy bym
  • Odpowiedz