Wpis z mikrobloga

Dyskusja z Natalią dalej trwa, co robimy dalej? ( ͠° ͟ل͜ ͡°) Pod ostatnim wpisem wywiązała się dyskusja więc zapraszam do ankiety.

#glupiewykopowezabawy

Wołam plusujących i komentujących ostatni wpis .
Pobierz
źródło: comment_Qqj7Vv4vBcOhevoRpJ9dks8xz24m7rht.jpg

Co dalej?

  • Daj Jej już spokój, skończ to. 64.2% (3893)
  • Ciągnij dalej. 35.8% (2172)

Oddanych głosów: 6065

  • 291
dokładnie, ty masz mentalność jak baba w mięsnym za prlu (podejrzewam że pewnie przez #!$%@? dzieciństwo, syndrom przegrywa, albo może ktoś ciebie #!$%@?ł kiedyś), a ja szanuje ludzi


@aks_762: Widać jak szanujesz. Dalej nawet nie czytam. Idź gdzieś liźnij kultury, bo widać, że słabo z tym u ciebie. Bez odbioru.
@LukaszN: Ktoś się pomylił, więc #!$%@? jakąś część życia dwóm osobom. Dziewczyna chciała pobiegać i zasięgnąć rady czy może od swojego trenera, więc ciśnijmy z niej bekę i ponabijajmy się z jej miesiączki, potem zarzućmy jakimiś dwuznacznymi propozycjami. Gość jest trenerem i w ten sposób zarabia, ale zjebmy mu reputację, bo zanim to się wyjaśni bohaterka może opowiedzieć niejednej osobie, że trener to jakiś #!$%@?. Ja na jej miejscu raczej bym
@wiktorek_pl Da się całkiem łatwo, w moim numerze wystarczy zamienić kolejnością dwie ostatnie cyfry by dodzwonić się do jakiejś kobiety. Moim niektorym znajomym czasem sie to niestety zdarzało, a numer na pierwszy rzut oka wyglądał normalnie
Nikomu sie krzywda nie stała. Druga sprawa jest taka że Natalia powie coś żonie Piotra to Piotr może powiedzieć że to nie jest jego numer.

Eeeee ale przeciez można mieć wiecej niż jeden telefon

A no można ale piotrek może zadzwonić do opa i wtedy mireczek wyjaśni o co chodzi.
Dziekuje. Zamykam temat
@Lapidarny Ładne kije w dupie mają wykopki, uważaj bo zaraz Ci piwnicę namierzą bo psujesz Piotrkowi biznes XD Na Twoim miejscu poleciałbym z tematem jeszcze trochę, jakbyś wyznał jej uczucia to wtedy dopiero by się okazało czy się puści czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)