Wpis z mikrobloga

Zakupy za troszeczkę ponad pięć dyszek ale myśle że warto wrzucić i podzielić się informacją co może kupić tępy wuj bez szkoły pracujący na magazynie za 3h pracy.

Przykładowe ceny:

Masło 250g - 1,59€ około 6,36zł
Zelki Haribo 200g - 0,59€ około 2,36zł
Płyn do prania (130 prań) - 11,85€ około 47,40zł
szesciopak "piwa" smakowego - 2,7€ około 10,80zł
Czekolady Schogetten - 0,55€ około 2,20zł

Zna ktoś aktualne ceny tych lub podobnych jakościowo produktów w taniej Polsce? Jeżeli tak to proszę się podzielić tą informacją.
Paragon w komentarzu.

#zakupyza50 #niemcy #polska #emigracja #polak #bijo i myślę że #cebuladeals będzie tu jak najbardziej na miejscu ;)

Oglądajcie,komentujcie,podawajcie polskie ceny.Ja tymczasem wracam robić dalej laske Niemcom ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Konwerter - Zakupy za troszeczkę ponad pięć dyszek ale myśle że warto wrzucić i podzi...

źródło: comment_mR84QeZzhykxjGZNX0A9GWMe1BIZdi3s.jpg

Pobierz
  • 18
@Konwerter: pokaż. €16 netto za godzine, a pewnie jeszcze kawaler wiec zajebiste podatki... brzmi niezbyt wiarygodnie, biorac pod uwage, ze w Niemczech inzynier z 1-2 letnim doswiadczeniem czesto zarabia kolo €2k
@trustME: Zonaty na 4 klasie podatkowej z gówniakiem. Co mnie obchodzi inżynier? Ja patrzę na swoje dupsko żeby mi było dobrze i konsekwentnie dążę do celu ;) Jeżeli inżynier tylko tyle zarabia to ciesze się że nie poszedłem na studia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Ty juz chyba powinienes mnie kojarzyć z wcześniejszych
@Konwerter: Właśnie, czekałem na informacje na jakiej grupie podatkowej pracujesz. Na 4 rzeczywiście zarabia sie fajne pieniadze. Ja mimo umowy na "fest" zarabiam nieco więcej niż chlopaki z leich firm na 4 grupach, tylko ze względu na to że sam mam 1. Co do sklepu, Real? Jaki region? Czasami nie rozumiem tych rożnic cenowych pomiedzy sklepami. Jeśli chodzi o produkty zywnościowe do 5 euro różnice cenowe wynoszą czasem i 2 euro.
Masło 250g - 1,59€ około 6,36zł

Zelki Haribo 200g - 0,59€ około 2,36zł

Płyn do prania (130 prań) - 11,85€ około 47,40zł

szesciopak "piwa" smakowego - 2,7€ około 10,80zł

Czekolady Schogetten - 0,55€ około 2,20zł


@Konwerter:

masło 6 zł
żelki 3 -4 zł
plyn do prania persil 40 prań za 30zł a w promocji za 20
czekolada schogetten ze 5 zł
@instinCtoriginal: Zależy, u znajomego na magazynie jest praca na akord minimalna norma to 250 coli/h co daje 10E do ręki. Są tak zwani gazerzy co robią po 350 coli /h co daje 14 E /h jeżeli jest to praca w nocy dodatkowo dolicz 25% dodatku zmianowego także taki gazer na nockach ma te 17,5 ~~ E/h