Wpis z mikrobloga

Raz spotkałem się z postem, że prawdziwym Bezimiennym jest ten z Planescape Torment. Sprawdziłem to ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ludzie straszyli, że gra ma za starą mechanikę i interfejs i mnie odrzuci, ale jednak nie. Ta gra ma tak świetną fabułę oraz postacie, że tej gry się nie gra, ją się czyta, jak książkę. Badałem każdą lokacje dokładnie, a teraz jak sobie czytam to ominąłem z 1/3 zawartości gry xDDDD Kązdemu kto nie grał polecam gorąco, i zastanwiam się czy jest jakiś cRPG który mnie zainteresuje. Jak byłem mały to zawsze chciałem zagrać w Baldur's Gate albo Ice Wind tylko zawsze brakowało hajsu a to nie była era chomikuj.pl czy innych serwisów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gry #planescape
Pobierz OmarBongo - Raz spotkałem się z postem, że prawdziwym Bezimiennym jest ten z Planesca...
źródło: comment_GDFxXnXU6BABp1ARKQDK3bk43b0Y3FFj.jpg
  • 31
@OmarBongo: Ja tak samo. Zanim zacząłem grać to co nieco o tej grze słyszałem i poczytałem (głównie na niezapomnianej TawernaRPG), więc wiedziałem, że aby świat odkryć w pełni to trzeba mieć wysoką inteligencję i wiedzę. A że było się nieśmiertelnym i miało się towarzyszy, to walka schodziła na drugi plan.
@pwn3r: @OmarBongo: Duchowy tak, jakościowy niestety nie. Chociaż dla bardzo ciekawego świata zdecydowanie warto zagrać bo dawno nie spotkałem tak wyjątkowego otoczenia i mechaniki w cRPG. Gra jest spolszczona i tak jak poprzednik wypełniona jest po brzegi tekstem :) Najgorszym aspektem tej gry jest walka, ale to ponoć niedawno naprawili (niestety przeszedłem grę zanim dodali poprawki).

Wersja pudelkowa na PC jest za 52zł w sklepie eMag: https://www.emag.pl/gra-torment-tides-of-numenera-day-1-pc-pl-5902385104357/pd/DTCZD7BBM/