Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Nie roznisz sie zupelnie niczym od plytkich karynek wrzucajacych tutaj fotki z korkiem do dupy z ogonem szopa.


@roball: > @dorotka-wu: Ludzie nie hejtuja tego, ze jezdzisz na polowania. Hejtuja dlatego ze jestes glupia atencjuszka - zasluzylas sie wpisem o rozmowie kwalifikacyjnej (jak i wieloma innymi).

@roball: Różni się. Jest wielokrotnie bardziej #!$%@?.
@dorotka-wu: Z jednej strony ludzie chwalący a z drugiej oburzeni. No i co ja mam zrobić jak jestem gdzieś po środku?
Wiem, że regulacja populacji i tak dalej ale jakoś stoję po stronie zwierząt. W tym sensie, że te polowanie traktuje jak pojedynek i kibicuje im więc póki co jest 0-1 dla myśliwych ale liczę, że na następnym polowaniu wypadniesz z tej strażnicy i sobie głupi ryj rozwalisz #pdk ( ͡
uwierz mi ze nie jest tak prosto żeby akurat tam gdzie jesteś przyszedł na bliską odległość taki jeleń


@dorotka-wu: No super to się napracowałaś xD Jeleń sam podszedł i dostrzał strzała xD Gówno jesteś a nie myśliwy. Takie coś jest w stanie zrobić 10 latek. I to jeszcze strzelanie podczas rykowiska xDDDDDDDDDDD Żałosne. Nie ma się czym chwalić atencjuszko. Jakbyś po kilkunastu godzinach pogoni cała uwalona w błocie ustrzeliła to może
Wiem, że wywoła to gównoburze, ale jedni chwalą się zdobytym medalem z biegu a ja? Ja mam inną pasję.


@dorotka-wu: No ja #!$%@?ę xD Serio porównujesz ciężką pracę nad swoim ciałem z pociągnięciem ze spust w kierunku zwierzęcia od którego jesteś bezpiecznie odizolowana?
Ale żeby nie było, gratuluję że jeleń wszedł w linię twojego strzału, naprawdę wyśmienita robota xD
Ciężko też powiedzieć, żebyś pozyskała jelenia. Raczej pozyskałaś jego truchło a jego