Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@dorotka-wu: mam pytanie. Czy nie robisz źle zabijając byki w czasie rozrodu? Przecież ingerujecie w dobór naturalny. W załączonym filmie ktoś odstrzelił potężnego byka czyli wyeliminował dobre geny.
Kolsky - @dorotka-wu: mam pytanie. Czy nie robisz źle zabijając byki w czasie rozrodu...
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Opisałaś to jakbyś była na miejscu zajceva w fontannie który okrył się trupami we ,,Wrogu u bram" a tak naprawdę te wielkie emocjonujące polowanie na których siedzisz w ambonie można porównać do łowienia ryb.
  • Odpowiedz
Co to za wyzwanie, osiągnięcie ustrzelić jelenia z ambony? W bezpiecznym miejscu, pod dachem, 3 metry nad ziemią, na siedząco, okryty kocykiem i z termosem ciepłej herbatki przy nodze?


@saracenxc: No tak, bo prawdziwy myśliwy poluje z włócznią ręcznie zaciosaną. Weź pod uwagę, że tu nie chodzi tylko o hobby ale też o regulacje populacji dzikich zwierząt a tu się liczy skuteczność a nie zabawa.
  • Odpowiedz
  • 7
@soadfan do skupu :)

@frogfoot gdzie jest drastyczne treść?

@KEjAf jestem za umożliwieniem polowań z łukiem

@Ganicjusz porównujesz gwałty do polowań? Good for you

@tellet tak, w miarę możliwości trafiają na ścianę

@KCPR on męczy się z wyjeciem z wody a ja z lasu.

@kwadrofon i powtórzę jeszcze raz. Wzajemnie!

@ajatollah_chomeini za obrażanie rodziców trafisz na czarną.

@BumszakalakaPokazPtaka współczuję, prokuratura się chętnie przyjrzy.

@Kolsky mamy selekcję, a w trakcie rykowiska łatwo spotkać
  • Odpowiedz
mamy selekcję, a w trakcie rykowiska łatwo spotkać te słabsze osobniki


@dorotka-wu: no ale jak widać na filmie który załączyłem odstrzelacie również osobniki zdrowe o dobrych genach.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.