Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Nie roznisz sie zupelnie niczym od plytkich karynek wrzucajacych tutaj fotki z korkiem do dupy z ogonem szopa.


@roball: No jak to, przecież ona jest wyjątkowa - ma NIETYPOWE, powtarzam - NIETYPOWE hobby, które sama sobie wybrała - nie, żeby to było u niej rodzinne. A nie, zaraz... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Gratuluje to po pierwsze a po drugie zgadzam się z tym że myślistwo siedząć sobie na ambonie jest słabe po prostu, nie mam też nic do samego myślistwa ale jakoś chodzenie po lesie i tropienie wydaje mi się lepsze niż wyczekiwanie aż cel sam wejdzie w celownik.
  • Odpowiedz
@dorotka-wu "gotuje mężczyzną", czyli pewnie rata, bo wątpię by normalny facet z tobą wytrzymał. I nie chodzi mi wcale o zabijanie zwierząt, ale o twoje ciągłe zabieganie o atencje, oraz podejście do innych ludzi.
  • Odpowiedz
@TypowyRobert: nie rozumiesz o co chodzi w tej nagonce. Nie widziałem tu jeszcze rzeźnika, który chwali się ile to krów czy świń ubił. A tu proszę, jest atencjuszka, która chwali się ubiciem jelenia. Nie ma czym.
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Chwaląc się tego typu "wyczynem" stawiasz się moim zdaniem na równi z jakimiś Sebixem i Matim, którzy szczycą się tym że spuścili #!$%@? jakiemuś gówniarzowi albo pobili kogoś 5 na 1. Ten sam poziom wyzwania xD I nie chodzi mi o samo strzelanie.
  • Odpowiedz
  • 1
@mavierk bardzo ciężko. Na pw ci podeślę jak to wygląda bo ostatnio jednemu wykopkowi mówiłam

@rzeznia22 ja już nawet nie pamiętam kto tam był xD

@crest z domu wyprowadziłam się 8 lat. I o dziwo facet że mną wytrzymuje :>

@Kedlov szkoda mi jak zranie.

@hybki przy jeleniu mi pomagają bo z moim wzrostem musiałabym chyba cała wejść (brat miał już nawet problem)
  • Odpowiedz