Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Nie rozumiem zabijania dla hobby... W momencie gdy zabijasz by przeżyć to jestem to jakoś zrozumieć, ale to jest bezsensu. Nie wiem jak możesz spać w nocy...


@Blurope: jakoś xD jakiś Ty łaskawy!
  • Odpowiedz
Generalnie nie mam nic do myślistwa i myśliwych, uważam że to przednie hobby. Tylko jedna rzecz... Co to za wyzwanie, osiągnięcie ustrzelić jelenia z ambony? W bezpiecznym miejscu, pod dachem, 3 metry nad ziemią, na siedząco, okryty kocykiem i z termosem ciepłej herbatki przy nodze?


@saracenxc: Polowanie "na nogach" dobywa się w samym lesie. Jak chcesz zbliżyć się do zwierzyny na otwartej przestrzeni? Nie znam się, po prostu logika mi podpowiada,
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Jak można tak poprostu zabijać tak wspaniałe zwierzęta? Kim trzeba być? Co trzeba mieć w głowie? Kiedyś pomyślisz o tym i będziesz żałować, bardzo.
  • Odpowiedz
@dorotka-wu polowałam na dzikiego i niebezpiecznego zwierza. Nie, nie podchodzilam do niego. Nie, nie czekałam przemarznieta w zaroślach sprawdzając w którą stronę wiatr wieje, żeby ofiara mnie nie wyczuła. Grzałam dupe w bezpiecznej ambonie kilka metrów na ziemia. Czytałam sobie Cosmo. Akurat był artykuł o balejażu. Jak coś usłyszałam to sprawdzałam przez lornetkę..... Ty nie jesteś żadnym myśliwym, łowcą czy innym predatorem. Jesteś jak pluton egzekucyjny, który ustawia sobie pod ścianą skazanego
  • Odpowiedz
@roball: @dorotka-wu: moim zdaniem trochę atencjuszka z ciebie i te komenty pod twoimi wpisami typu "czekam na ból dupy" x20 są też już żałosne. Według mnie tylko #wegebojowka #wegetarianizm mają prawo do bóldupienia że zabijasz zwierzęta a ci co #!$%@?ą kotlety albo inne mięska niech się zastanowią jak te zwierzęta hodowlane mają #!$%@? całe życie. A taki jeleń hasa sobie po lesie dupczy se łanie i ginie w błogiej nieświadomości
  • Odpowiedz