Wpis z mikrobloga

Dzien 194, waga 91,1 kg

1) wczoraj zakupilem wage xiaomi v2 (37 dolcow) ciekawi mie jak wyjdzie porownanie wyników InBody vs Xiaomi... tak tak wiem tylko DexaScan, ale chodzi mi o sam trend i porownanie. Przemowilo do mnie spojnosc i potwarzalnosc pomiarow na Xiaomi.

2) Od dzisiaj do konca października obcinka kcal zaczynam - 2521 kcal 288,68 białko 178,22 węgle 68,69 Tluszcz

3) W nocy przeczytalem Ultimate Diet 2.0 i powiem szczerze jestem podjarany ta perspektywa mysle zeby odpalic 3-4x od pazdziernika, choc troche sie cykam ktos z mireczków stosował? Jakies spostrzeżenia? Nie ukrywam ze skłoniło mnie do tego tematu ostatni Vlog Mariusza Czerwa

#mikrokoksy #roadtoripped #ogien
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wojciech-ogien: Nie za mało węgli jak na taką wagę? Będziesz czuł się jak kupa, zero pompy, zero nabicia.
Jaki bf?

Edit. Dobra widzę żę forma niezła. UD 2.0 to robiły znajome koksy przy żyłach na udach, ale wtedy to trzeba się tylko temu poświęcać. Ciężko zachować sprawność umysłową na niskich WW i rozdrażnienie spore.
  • Odpowiedz
@Duzy_Dziki_Zwierz:@Kasahara: 15-10 bf juz osiagalem wielokrotnie, i nie widze w tym najmniejszego problemu w tym roku chce dobić cos rzedu 10-8% a na redukcji siedze od marca, 12mc mi sie nie usmiecha a do grudnia chcialbym dopiać temat do konca dlatego mysle nad UD2.0 od pazdziernika.
  • Odpowiedz