Wpis z mikrobloga

@kw401: w ogóle nie kojarzę Ukrainki w Polsce, która nie lubi imprez. Nie twierdzę, że chleją na umór i bzykają się, gdzie popadnie, ale to co napisałeś, łakną atencji jeszcze bardziej od polskich księżniczek. Ktoś na wypoku napisał, że większość tych normalnych, skromnych i ogarniętych albo została na Ukrainie lub uczy sie na jakichs dobrych uczelniach na zachodzie, a nie na gównokierunkach w Polsce, na jakichś Akademiach Frycza Modrzewskiego.
  • Odpowiedz
i wlasnie przez takie kobiety, jak ta ze screenu opa, faceci maja w------e i nie zabiegaja o kobiety. lepiej zamowic rokse, przeruchac w klubie, a potem robi sie co chce i nie trzeba se przejmowac ksiezniczkami. dzisiejsza technologia i bogata oferta serialowo-filmowo-growa zapewnia bodzce, ktore zajmuja czas.
  • Odpowiedz
  • 0
@Moni22w No tu już akurat miałaś patologię i stuleję, a nie faceta. Ale jest dużo idiotek, które będą z takimi ciotami do usranej śmierci. Będą się żalić, mamie, koleżankom, jak to im źle, ale i tak nie zakończą związku, nawet jeśli trafi się lepszą perspektywa, to max popuszczą majtek, żeby poczuć się przez chwilę lepiej. Na końcu i tak wrócą do barana, bo się przyzwyczaiły już.
  • Odpowiedz
@Errad: kultura rozpieszczonych stulejek ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Kobieta ba byc piękna, pachnaca, zapracowana, z pasjami a do tego potulna, wyuzdana jak trzeba i być gospodynią
O oni beda siedzieć i płacić abonament.

To chyba jest jakaś forma strachu przed samodzielnymi kobietami. A do tego brak obycia z nimi, przez co wizja "abonamentu na dziewczyne" wydaje sie zaplacisz za to tamto i jest.
Bo chyba nie
  • Odpowiedz
  • 3
@sil3nt: jasne, że zadbani faceci też inwestują w to masę czasu. Ale zarzut tu był taki, że on oferuje kasę, a ona nic. Więc tylko zwróciłam uwagę że to "nic" czyli wygląd jest czymś co ją kosztuje masę czasu.
Poza tym sama spędzam sporo czasu na ćwiczeniach i gotowaniu odpowiednich rzeczy. Ale w przeciwieństwie do malowania się i spędzania czasu przed lustrem chociaż coś mi to daje - jestem zdrowsza.
  • Odpowiedz
W sumie od kobiet wymaga się tracenia swojego czasu na niepotrzebne pierdoły, na marnowanie życia przed lustrem.


@Amayor: teraz to ma ładniejszą nazwę: tradycyjny model rodziny
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: mój ojciec zabierał matkę na randki w licbazie za pieniądze, które wygrywał z kolegami w karty (nie, nie wpadł w h----d). Tak powinien się zachowywać facet, pokazywać, że mu zależy i potrafić się postarać. Z drugiej strony matka nie spotykała się wówczas z kilkoma innymi i nie liczyła na darmową zabawę z tindera, więc facetów buntujących się przeciwko staremu modelowi w obecnych czasach też potrafię zrozumieć.
W każdym razie
  • Odpowiedz
@mopo: I co wszystkie są już obywatelkami RP? Akurat dziwnym zbiegiem okoliczności wiele małżeństw Polaków z Ukrainkami kończy się po otrzymaniu polskiego paszportu. No ciekawe dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA może i trochę racji w tym jest, z perspektywy czasu widzę jaki ten związek był słaby, a gdyby nie pewne okoliczności to pewnie dalej bym w tym tkwiła. Lepiej jest mi samej i dobrze się mieszka bez faceta()
  • Odpowiedz
@ninakraviz: Nie dobre wychowanie, tylko pragmatyzm. To były tamte czasy, kiedy każdy miał meblościankę a sufit śmierdział wilgocią. Wtedy, kiedy kobiety w większości nie pracowały, rynek pracy był sterowany przez rząd. A 90% facetów nie wiedziało że ich partnerka ma łechtaczkę i do czego służy. Twój pogląd byłby ok, gdyby tylko faceci mieli potrzeby seksualne a kobiety były jak kłody. Więc facet "zaprasza" różowego do swojego świata. Pokazuje, że może
  • Odpowiedz