Wpis z mikrobloga

@Ekspert_z_NASA: to nie ukrainki są większym gównem niż polki, czy na odwrót - nie ma się po co o to kłócić. Po prostu kobiety to gówno. Dlatego pozostaje nam tylko zgłębiać nauki ścisłe by wynajdować seksroboty i sztuczne komórki jajowe. Inaczej męskość nie przetrwa.
  • Odpowiedz
mój ojciec zabierał matkę na randki w licbazie za pieniądze, które wygrywał z kolegami w karty (nie, nie wpadł w hazard). Tak powinien się zachowywać facet, pokazywać, że mu zależy i potrafić się postarać.


@ninakraviz: moja babcia też potrafiła się postarać, sama ogarniał mieszkanie, gotowała, a to wszystko przy paru dzieciach, bez wołania faceta do pomocy. Tak się powinna zachowywać kobieta, pokazywać, że potrafi zadbać o dom i faceta, a także być dobrą matką.

Z drugiej strony matka nie spotykała się wówczas z kilkoma innymi i nie liczyła na darmową zabawę z tindera, więc facetów buntujących się przeciwko staremu modelowi w obecnych czasach też potrafię
  • Odpowiedz
Akurat dziwnym zbiegiem okoliczności wiele małżeństw Polaków z Ukrainkami kończy się po otrzymaniu polskiego paszportu. No ciekawe dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@pawelososo:
Ej, ale Ty wiesz, że małżeństwo ma nieszczególny wpływ na otrzymanie Polskiego obywatelstwa, a
  • Odpowiedz
@Moni22w: ha, a latem pisałaś że jednak tęskno Ci do niego (może nie tego konkretnego) i baba bez bolca dostaje #!$%@? :D Po czym odpaliłaś tindra/badu i zderzyłaś się z rzeczywistością co tam siedzi :D

w robocie mam laskę co się 9 lat kisiła z takim typkiem, w sumie tylko po to żeby z nim być. Ona ma 24 lata teraz więc wychodzi na to, że z nim była praktycznie
  • Odpowiedz