Wpis z mikrobloga

Moja córka lubi się bawić w rzucanie i łapanie piłki. Ja mówię "raz dwa trzy ŁAP!", ona ledwie zaczyna liczebniki wyłapywać i często brzmi to "jeden dwa śtery osiem!"
Do tej pory wszyscy ją poprawiali, ale do mnie właśnie dotarło, że ona po prostu od razu przeszła na binarny i będzie #programista15k - tak jak tatuś (òóˇ)
#chwalesie #oswiadczenie #dzieci #takietam #humorinformatykow
  • 24
@orzelek12: Gdyby nie to, że nie mam dzieci i mam resztki RiGCz to chętnie bym nauczył dzieciaka żeby liczył w szesnastkowym zamiast w dziesiętnym. Mindfuck paniuś od nauczania początkowego bezcenny:)
@OfensywnoOpresyjnyKorwinizmWAkcji: Ta książka to jest żart. We wnątrz są po prostu duże kolorowe literki na biały tle które ułożone są w tagi HTML. Moja córka jeszcze przez długie lata nie będzie potrafiła czytać. Po prostu podobają się jej kolory i fakt że książka jest na tyle twarda że można ją gryźć. Po za tym podstrawy HTML nie zmieniły się od momentu pierwszego użycia HTMLa ponad 20 lat temu.
@Michaukso: błagam... aplikacje desktopowe w JS CSS i html xD? błagam, zielonego pojęcia o programowaniu nie masz... C++ to chociażby systemy embedded, programowanie na linuxa, sieci, wszystko, to co wymieniłeś to webdev i to przeważnie wspierany przez coś innego niż node.js po stronie serwera