Wpis z mikrobloga

Przy okazji wizyty w domu sprawdziłam ile dziennej ramówki zajmuje badziew typu "Dlaczego ja". To jest jakiś dramat. Do tego moja matka ogląda to gówno i żywo komentuje ( ͡° ʖ̯ ͡°). Wczoraj w Szpitalu była jakaś laska - domina z kolesiem na smyczy, któremu kazała lizać płytki w kiblu czy coś XD #!$%@? DLACZEGO?! XD Warta wspomnienia jest również duża liczba tureckich seriali na TVP, jest ich około 7. Część to zwykle romanse, ale Wspaniałe Stulecie, Kösem (tych już nie emitują) to "klasyki" kochane przez widownię i kury domowe, a puszczany obecnie Vatanım Sensin wydaje się podobnym sztosem (I WŚ, znani ze "Stulecia" aktorzy blabla).
Na plus są codzienne dokumenty przyrodnicze na TVP1, ogólna tematyka dokumentalna pojawia się też w godzinach późno wieczornych, a na TVP2 jest znany przez niektórych cykl "czy świat oszalał".
NIC SPECJALNEGO #!$%@? MAĆ MAMO PRZESTAŃ OGLĄDAĆ TO GUWNO BO ZABIJE TWOJE KITKU
#rakcontent #telewizja #zalesie #tvn #polsat #tvp
k.....i - Przy okazji wizyty w domu sprawdziłam ile dziennej ramówki zajmuje badziew ...

źródło: comment_cEVfWcJKjUZjZ75aFFy51dUuHPorr056.jpg

Pobierz
  • 30
@kedi: zaczęło się wszystko od Sędzi Anny Marii Wesołowskiej i W11, te lubiłem jak byłem mały chociaż W11 było dla mnie trochę straszne xD jak mame oglądała pierwszy raz "Dlaczego ja" to nie ogarniałem o co chodzi i czy to w realu się dzieje bo tylko zerkałem o co chodzi. A potem to już lawina, kury domowe to uwielbiają, tak małe wymagania intelektualne, drą się i awanturują, dla przeciętnej kobiety w
@KCPR oty XD
@TwojStaryToKorniszon jakby ktoś chciał, to mógłby sobie skomponować fajny "plan", bo jest tyle kanałów do wyboru, że na każdym można znaleźć chociaż jedną pozycję wartą obejrzenia. Ale wygodniej być leniwą bulwą i oglądać Szkołę powolnie się odmóżdżając. Siostra mi mówiła, że w jednym odcinku uczennica chciała zacząć stosować antykoncepcję, ale wstydziła się iść do lekarza. Jej koleżnka przyniosła zastrzyki hormonalne dla kotów XD I robiły te zastrzyki w kark
@kedi: jak siedzę w poczekalni u gina, to jestem zmuszona patrzeć na "szkołę" i tym podobne wysrywy telewizyjne. Za każdym #!$%@? razem umieram w środku (,)
Siostra mi mówiła, że w jednym odcinku uczennica chciała zacząć stosować antykoncepcję, ale wstydziła się iść do lekarza. Jej koleżnka przyniosła zastrzyki hormonalne dla kotów XD I robiły te zastrzyki w kark "no bo kotom w kark się robi to ludziom pewnie też" XD

O.o
Cieszę się, że nie mam telewizji.
@kedi: Jezuuuu te gówniane paradokumenty. Że im #!$%@? nie wstyd zawalić tym chłamem połowy ramówki i jeszcze się domagać płacenia za to. Czuję się obrażana jak trafiam na to w tv. Cały dramat zawsze opiera sie na jakiejś taniej sensacji i darciu ryja. Chyba jeden strój ze Wspaniałego Stulecia kosztuje tyle co budżet 1 odcinka tych "seriali"