Wpis z mikrobloga

  • 615
#mbank #banki #zalesie
No to ładnie. Nie dość, że płacę już piątaka miesięcznie za wypłaty we wszystkich bankomatach to jeszcze dolozycie mi 2zl miesiecznie za korzystanie ze zleceń stałych? A może jeszcze to 2zl za każde zlecenie osobno? Przecież to naprawdę śmieszne.
Karta z własnym wizerunkiem za dychę plus 2zl na mc? Haha. Spoko, rozumiem jednorazową opłatę za wyrób, ale żeby kosić klienta co miesiąc za to że tego używa? Przecież to nie nowość na rynku.
Sorry @ZespolmBanku, uwielbiam waszą aplikację mobilną, ale niedługo moje oszczędności będą leżeć u kogoś innego. To było dobrych parę lat...
  • 142
  • Odpowiedz
@czostnek: Dokładnie tak samo zrobiłem z tego powodu, tylko z bzwbk przeniosłem się 2 lata temu do millenium, konto 360. Widzę, że inni też polecają we wpisie. Wszystko za darmo pod warunkiem wpłaty na konto miesiecznie 1000 zł i jednej transakcji kartą. Bardzo fajna apka na telefon (można ustawić logowanie 4 cyfrowym pinem, albo nawet odciskiem palca). Jak coś to poczytaj i daj znać bo chyba cośtam jest za polecenie.
  • Odpowiedz
do tego wszystkie darmowe bankomaty w kraju


@Najkon: poważnie? bo ja niby mam darmowe wypłaty z bankomatu w millennium i w mbanku i jedni i drudzy mi zawsze liczą. znaczy nie wiem czy zawsze, bo od roku czy dwóch boję się wybierać pieniądze z bankomatu :D (żona wybiera ze swojego).
  • Odpowiedz
@Jack0wy: najlepiej żeby wszystko było za darmo hurr durr wystarczy ze moimi piniendzmi obracanie!!! W Polsce taka bieda ze o 5 zł ludzie się zabijają


@gilotyniarz: rozumiem wprowadzanie opłat za coś faktycznie wiążącego się z kosztami: wydanie karty, jakieś potwierdzenie w oddziale stacjonarnym itp. Ale kurde, wprowadzić opłatę za coś co nie generuje dodatkowych kosztów (a wręcz je zmniejsza) tylko dlatego, żeby nacięli się ludzie którzy bombardowani co dwa dni
  • Odpowiedz
Sorry @ZespolmBanku, uwielbiam waszą aplikację mobilną, ale niedługo moje oszczędności będą leżeć u kogoś innego. To było dobrych parę lat...


@Jack0wy: aplikacja trochę wkurza nieaktualną historią. Czy może nie tyle aplikacja, co cały system :) Przychodzi powiadomienie o nowym przelewie, aplikacja pokazuje, klikam w szczegóły - nie ma danych. W systemie on-line nie ma, dopiero po "zmień widok" pojawia się historia ze starego, dobrego systemu który jakoś potrafi już wyświetlić
  • Odpowiedz
@Jack0wy ja spoerdolilem z tego gownobanku pare miesiecy temu, rowniez polecam ten stan.
Kiedys ktos mi ukradl karte zblizeniowa ale nie byla jeszcze aktywna w systemie i bylo kilka prob platnosci bo przychodzily mi smsy i teraz uwaga.

Msrank chcial ode mnie 100zł za wyslanie mi raportu o transakcjach niedokonanych xddddd !!
  • Odpowiedz
No ok wiadomo, że w mbanku konto oszczędnościowe jest #!$%@? warte bo tylko 0,5% oprocentowanie. W takim razie gdzie polecacie założyć konto oszczędnościowe najlepiej bez zakładania konta osobistego?
  • Odpowiedz
@ZespolmBanku rozstaniemy się, bo przeginacie. Nie dość, że obracacie moją kasą, a kiedy robię przelew moje pieniądze znikają na czas pomiędzy sesjami chwigdzie, bo ani nie są u mnie, ani u odbiorcy, to jeszcze wyciągacie łapy po więcej
  • Odpowiedz
mnie ostatnio policzyli 2 zł za zmianę PINu przez internet xD a dokładniej nie za zmianę PINu, tylko za ustawienie go na nowej karcie xd


@wszystkie_zajete: Miałem to samo i aż się zagotowałem wtedy. Myślałem że absurdem jest opłata za sprawdzenie stanu konta w bankomacie, a tu skosili 2 zł za ustawienie numeru pin. Teraz jeszcze ma być prowizja za wpłaty w bankomatach. Za kartę 4 zł miesięcznie, czyli 50 zł
  • Odpowiedz