Wpis z mikrobloga

Z racji nadmiaru wolnego czasu stworzyłem Polską Reprezentację Przegrywu złożoną z największych niespełnionych polskich talentów, które mogłyby obecnie stanowić o sile naszego zespołu ( ͡ ͜ʖ ͡) Brałem pod uwagę osoby, które obecnie byłyby w optymalnym wieku i formie oraz takie, które zwyczajnie nie spełniły pokładanych w nich oczekiwań i grają trzy poziomy niżej niż przewidywano kilka lat temu.

#reprezentacja #ekstraklasa #pilkanozna
pan_skala - Z racji nadmiaru wolnego czasu stworzyłem Polską Reprezentację Przegrywu ...

źródło: comment_5xLifyQDeIbwQMEoyIZ5aw8TmoUE6A5Q.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pan_skala: Ale trochę beka z tego zestawienia, więkoszść z tych piłkarzy coś tam zagrała w reprezentacji, grają w Ekstraklasie, Serie A, Bundeslidze czy Championship. Jak takich ludzi można określić przegrywami?

Z tego zestawienia to jedynie Janczyk, Janota i Augustyn są trafieni.

Ja dałbym Krzyśka Króla, facet miał mega talent i świetną lewą nogę, mógłby być świetnym lewym obrońcą. A gra dzieś na wypizdowiu na Cyprze xDD
  • Odpowiedz
@demagog: Każdy z nich miał aspiracje do grania na najwyższym poziomie a jak narazie mają problem ze zbudowaniem ławki rezerwowych kadry, aktualizacja po dyskusji już bardziej "przegrywowa"
  • Odpowiedz
@pan_skala: Niby racja, pamiętać jednak trzeba, że wiązano przyszłość z tymi piłkarzami w okresie kiedy reprezentacja ocierała się o siedemdziesiąte miejsce w rankingu FIFA i potrafiliśmy odpadać w eliminacjach z takimi potęgami jak Słowacja.

Patrząc obiektywnie, gracz który zagrał w choćby paru meczach ekstraklasy, nie mówiąc o reprezentacji, już jest wygrywem. Do najwyższej klasy rozgrywkowej dociera promil wszystkich zawodników, a wszyscy bez wyjątku o niej marzyli.
  • Odpowiedz
@rbk17: Rzeźniczak od startu kariery grał na tym samym stabilnym poziomie, raczej nikt mu nie wróżył wielkiej przyszłości w piłce a i tak swoje miejsce w niej znalazł
  • Odpowiedz
@Shatter: Jeleń nie pasował mi wiekiem, ze starszych grajków tylko Golańskiego wrzuciłem, który w wieku 34 lat mógłby spokojnie zamiatać prawą stroną obrony. Nawet w swojej kategorii wiekowej miałby problem, bo jest słynny kopacz biznesmen Radosław Matusiak
  • Odpowiedz
@Trollwykopowy: Olkowski jak najbardziej, 36 meczów raczej z ławki, lub z przymusu przez kontuzje podstawowych grajków w poprzednich dwóch sezonach, teraz może co najwyżej pooglądać sobie swoją drużynę przed TV
  • Odpowiedz
@footix: jakiż ten chłopak miał potencjał swego czasu, spokojnie mógłby być teraz filarem naszej defensywy w wieku 34 lat, a jego kariera praktycznie zmarła 3-4 lata temu
  • Odpowiedz