Wpis z mikrobloga

Ta wiadomość raczej #nikogo spoza obserwujących mój program #gpt (gamingowy przegląd tygodnia) ale paru Mirków którzy to oglądają tu jest, więc uprzejmie informuje, że prawdopodobnie na 100 odcinku (czyli jeszcze 6) zakończę tę serię. Nie podjąłem jeszcze decyzji na 100%, ale raczej tak będzie. Mocno szkoda, ale trzeba mierzyć siły na zamiary. Ostry przy tym #!$%@?, a profitów - poza czasem miłym słowem i dumą, że się niby robi coś ambitnego - zero. Lepiej mi chyba było robić jakis stream i rzucać #!$%@? co dwa słowa, niż się produkować...
Po 2 latach zgasłem...
#tworczoscwlasna #zalesie #gorzkiezale #polskiyoutube

I niestety #przegryw ... Bo nie wyszło :(
arkadikuss - Ta wiadomość raczej #nikogo spoza obserwujących mój program #gpt (gaming...

źródło: comment_wHXt90HIjmi5AvnzfMYGGbF0AsLs8yiy.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@skk1993: Niestety. Nie, żebym tworzył best content ever. Ale po 2 latach #!$%@? po 20-25 godzin tygodniowo na odcinek - wszystko oczywiscie po robocie w korpo - serio liczyłem, że może coś z tego będzie. Niestety, przejechałem się. A szkoda, bo cholera nie lubię się poddawać :/
  • Odpowiedz
@arkadikuss Ludzie lubią prostą rozrywkę nawet Ci co się do tego nie przyznają.

Najpierw piszą, ze polskie kabarety to dno, a szczytem ich zartu jest rzucenie #!$%@?ą i cala sala się śmieje. Po czym idą oglądać DanielaM albo innego patostremera.

Polecam Ci zwrocić się do tvgry. Z miesiąc albo 2 temu wrzucili na 2. Kanał, ze poszukują osob do współpracy. Jako, ze filmiki robisz na poziomie to pewnie Cię przygarną, a po
  • Odpowiedz
@arkadikuss: Nie próbuj być miły na siłę, i zacznij rzucać tymi urwami i innymi, to nabierzesz rozpędu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ah i miniaturki do filmów odpychają szczerze ujmując, powinieneś je zmienić, zacząć krytykować różne gry, jakieś chwytliwe tytuły np "dlaczego overwatch to gówno #!$%@?" albo "league of gówno, czyli dlaczego nienawidzę tej gry" to złapiesz wiatru w żaglach od razu. xD
Przeklęństwa z Twoim głosem brzmiałyby
  • Odpowiedz
@arkadikuss: kurde. a od kogo kilku miesięcy zastanawiam się komu Ty tak podpadles, że masz poniżej 2k wyświetleń na film z tak świetną treścią. trochę odkopuje, ale właśnie stwierdziłem że zacznę to wrzucać może na mirko, żeby jakoś Ci zasięg zwiększyć, ale już tu jesteś i nie pomogło chyba :(

wielka szkoda, oglądam zawsze i staram się lajkowac co film by pomagać. może zwróć się do kogoś, jak wyżej podpowiadają.. to
  • Odpowiedz