Wpis z mikrobloga

  • 136
Czesc Mirki,

Dzis moge sie oficjalnie pochwalic - od niemal 2 lat pracuje nad nawigacja do nowego A8 (oraz kilku innych premium brandow z grupy VAG). Ponizej dwa zdjęcia, reszta kiepsko wyszla albo nie powinienem sie nimi chwalic - enjoy :)

Na zdjeciach prototyp

Wolam też kolegow z tagu testowanie, bo jestem testerem no i trochę #pokazmorde

#carboners #audi #a8 #motoryzacja #testowanieoprogramowania
palladni - Czesc Mirki, 

Dzis moge sie oficjalnie pochwalic - od niemal 2 lat pracuj...

źródło: comment_hZ4vcE4dZjxrgdHf5FenPLNhCM9fpIu6.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@worldmaster: z kamerami, bez mozliwosci dostepu z zewnatrz osob nieupowaznionych - w praktyce nikt niczego nie sprawdza, ale jak auto zniknie a Ty je zostawiels pod biedronka to bedzie problem :d
  • Odpowiedz
@worldmaster: kazde nasze auto posiada tez mase urzadzen zbierajacych dane ze wszystkich czujnikow (w tym srednio 3 do 5 kamer), wiec latwo sprawdzic gdzie bylo zostawione na noc gdyby komus zalezalo.
Wiekszosc prototypow ktorymi jezdzimy bardziej przypominaja kokpity z gwiezdnych wojen niz normalne auto, nie sadze zeby ktos odwazyl sie je jebnac - ale gdy auto zniknie a ja zrobilem co moglem (czyt. wyzej), to oczywiscie nic sie nie dzieje
  • Odpowiedz
@LuckyLuq: Koncepty najbardziej lubia ludzie z marketingu, a rzeczywistosc weryfikuje ich zapowiedzi i rendery ktore puszczaja w swiat :d Co bedzie w przyszlosci? Slowa kluczowe: "Enhanced 3D City Models" i "Here HD Live Maps"
  • Odpowiedz
@splesnialakanapkazplecaka: ??
@mierzos: Poczytaj na necie jak zostac testerem oprogramowania, praca o tyle ciekawa, ze jednego dnia robisz gierki, drugiego pracujesz w sektorze bankowym, a trzeciego w automotive - wszystko zalezy od motywacji i tego na co sie ukierunkujesz.

Ja zaczynalem jako tester gier w Szczecinie ;)
  • Odpowiedz
@audiokoks: Pracuje w Berlinie, ale w ramach testowania nawigacji sporo podrozujemy - europa, ameryka, czasem azja - zalezy od projektu i tego gdzie klient spodziewa sie najwiekszej sprzedazy. Oczywiscie wszedzie latamy wypasionymi (lub mniej :D) autami
  • Odpowiedz
@technosobliwosc: Maja rozsiane po calej europie, ale glowna siedziba w Ingolstadzie - wielu szczegolow nie znam bo... Nie pracuje bezposrednio dla Audi, a dla HERE Technologies - robimy mapy i tylko mapy. A mapy trzeba testowac w terenie :) Jakis czas temu wykupilo moja firme konsorcjum BMW, Audi i Daimler wiec sami sobie dopowiedzcie jakie inne auta mozemy miec w garazu - teraz i w przyszlosci :)
  • Odpowiedz