Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #zalesie Już mnie #!$%@? to całe wesele. Mamy ślub cywilny teraz bierzemy kościelny + ta cała imprezka tym związana. #!$%@?, że mój rozowy wg. mnie sprowadza się tylko do wymyślenia czegoś - a ja to wszystko muszę wcielać w życie. I #!$%@? kolejna godzina rozmowa o księdze gości gdzie ja powiedziałem, że mam na to #!$%@? bo nikt #!$%@? na tą księgę nie patrzy ( oczywiście obraza majestatu). A ta wymyśliła, żeby zrobić drzewko i na każdej gałązce będzie wisiał papier ozdobny zwinięty w rulonik z kokardą, ludzie będą sobie to ściągać pisać coś na tej karteluszce i wrzucać do słoika - teraz najlepsze, który otworzymy dopiero w którąś rocznicę ślubu - no ja #!$%@? - ale wszystko i tak ja bym musiał robić. Po 1 byłem po domach znajomych i braci u których były księgi gości i jakieś obrazy na których się ludzie podpisywali, oczywiście wszystko #!$%@? na strych czy #!$%@? wie gdzie to jest. Po 2 po #!$%@? mam czytać życzenia na kartce o wymiarach 8 x 3 i tak 95% tych życzeń to będzie " wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, życzy kasia i tomek: Po 3. #!$%@? znam mojego rozowego 8 lat i za #!$%@? by nie wytrzymała do niedzieli żeby tego słoika nie otwierać..
  • 181
@Defender fakt ludzie chodzą na wesela dla zabawy. Ale teraz "pierdoły" typu drink bar, fotobudka, księga gości, prezenciki dla gości itd. Są coraz popularniejsze i mimo, że są szczegółami to tworzą też ten klimat. Później ciotki miło wspominają jak to u nich na weselu ciekawie było! I fotobudka! I księga gości! A każdy dostał prezencik! Chociaż wuja Heńka zadowala sam fakt obecności wódki i golonki. goście są różni a młodzi z reguły
goście są różni a młodzi z reguły każdemu chcieliby dogodzić i się przypodobać..


@Zuziolek: To niech postawią na dobrą zabawę, a nie wypisywanie #!$%@? liścików. ( )
@samuraj24
Weź ich chłopie nie słuchaj. Sam się żeniłem w czerwcu i też było wesoło :D fryzury nie ma, pierwszy taniec napewno nie wyjdzie, sala za mała bo koleżanka tak mówiła itp :D kobietki tak przeżywają bo chcą żeby wszystko było idealne. Ostatecznie wszystko się udało, goście się pomieścili, zabawa była przednia, każdy chwalił, pomyliliśmy się raz przy tańcu ale mało kto zauważył. Ogólnie wyszło bardzo fajnie :D nie przejmuj się nic,
@samuraj24: jeśli będziesz jej ulegał i działał wbrew sobie to jesteś na prostej drodze do #!$%@? sobie życia.
Najlepsze co teraz możesz zrobić to odwołać wesele i dać sobie rok czasu na zastanowienia, czy naprawdę z nią chcesz być.
chciał tylko powiedzieć Wam jak kumplowi przy piwie


@Zuziolek: Kumplowi przy piwie powiedziałbym to samo.
Ktoś wywleka publicznie swoje prywatne życie i ma pretensje do ludzi za to, że je komentują, nazywając psychologami wszystkich, którzy nie klepią go po plecach.

Pytam więc jeszcze raz - jaki jest cel tego wpisu poza skrytykowaniem żony przed tysiącami osób? Jak można uważać, że trzeba zrobić wszystko za żonę, bo ona ma się nie martwić
@samuraj24: ja mam takie pytanie. Skoro masz beke z tych wszystkich którzy mówią ci żebyś się nie żenił to po #!$%@? się skarżysz? Liczyłeś na komentarze typu "ojej no będzie lepiej nie martw się, buźka" czy co bo nie kumam xD
Prawda jest taka, że jeśli ona nic nie robi a tobie każe wszystko załatwiać to jesteś pantoflarzem a wasz związek nie opiera się na wzajemnej współpracy tak jak normalne związki
@samuraj24: widzisz, anony z internetu po kilku postach już oceniły, że nie jesteście dobraną parą i wam się związek rozpadnie, bo w ich związkach jest w 100% idealnie pod względem doboru serwetek na wesela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
będzie dobrze, szaleństwo minie, wszystko opadnie łącznie ze stresem i będzie ok ;) udanego wesela!
Jak czytam takie rzeczy to się tylko ciesze, że mnie to ominęło :) ślub kościelny i wesele na łącznie 11 osób razem z nami :) brak problemu z gośćmi, muzyką, tańcami. Polecam serdecznie obiad dla rodziców zamiast imprezy na 200 osób.
@samuraj24 współczuję. Za kilka tygodni biorę ślub cywilny z moim różowym plus dwoje świadków. Podróż poślubną odbywamy teraz i jest zajebiscie. Obydwoje nawet nie potrafimy sobie wyobrazić ślubu z weselem na 100 osób i całej tej otoczki.