Wpis z mikrobloga

Porównywanie Iphona z Androidem to jak porównywanie samochodu w automacie i w manualu. Kazdy kto nigdy nie przesiadł sie w automat bedzie mowil ze jest #!$%@?. Ale nagle po tym zmienia zdanie. Wiec skończcie #!$%@?. Wiadomo ze po to sa te telefony rożne zeby wszystkich zadowolić i nie ma sie co o to tak spierać ktory lepszy. Niemniej dla przeciętnego użytkownika zarówno Apple jak i automat bedzie duzo duzo bardziej komfortowy w użytkowaniu.
#apple #android #ios
  • 53
@White_snow to chyba tak nie działa. Może było prawdziwe do androida 3.0 potem się pozmieniało. Prawda jest taka że porównują iPhona można go porównać tylko do Galaxy S, Note (z danego roku), nowego LG G, itp czyli telefonów z androidowego topu. Jasnym jest że w przypadku low i mid endów to porównanie raczej częściej będzie na plus ios bonoptymalozacjanitp. Ale porównując top android vs iPhone różnica sprowadza się do tego co ktoś
@White_snow mialem iPhone i teraz Huawei P8 lite, na bogatosci xD. Nie zgodzę się z tym, może jak były iphony 3gs i 4, to chodziło to znacznie lepiej. Obecnie nie widzę różnicy. Dałem za obecny telefon całe 650 zł, mam go blisko 2 lata i nie zacina się, chodzi jak nowy, karę sd 32 GB mam prawie całą zawolona i nic. Jedyny minus to aparat, ale co się spodziewać za taki hajs.
@White_snow: Ehh niekończące się dyskusje. Używam iPada, do pracy MacBooka, i mam Galaxy S8. Wszystkie te sprzęty są bardzo dobre. Nie kupiłem iP7 bo korzystam z Android Pay, muszę mieć szybkie ładowanie, do tego na tle S8 wypadł archaicznie. W pracy operuje głównie mailami i Slackiem więc odbieranie połączeń na kompie było dla mnie drugorzędne. Po prostu porównałem organoleptycznie S8 i iP7 i wybrałem ten który mi się bardziej podobał. Gdyby
Spokojnie panowie. Ja nikomu niczego nie narzucam. Sa fani manuala. Sa fani samsunga. I sa fani Apple. Ale dając iphona np mojemu tacie czy babci którzy dotychczas mieli androidy od razu zauważają przepaść w komforcie codziennego korzystania z telefonu. Kompletnie pomijam kwestie cen itd bo co to ma do rzeczy tak naprawde. Zakładamy ze możesz sobie pozwolić na jedno i drugie. W takim wypadku nie ma wgl sensu porównywać tych produktów. @
@White_snow wracam co weekend kiedy się przesiadam na prywatnego. Przez pierwsze 5 sec jest dziwnie kiedy wduszam hamulec zamiast sprzęgła ale po tym mindfucku się przestawiam i lecę jak zwykle. Miałem tez sprzęt apple'a i nie twierdzę że jest jakiś genialny, jest fajny, ładny, ale nie urzeka mnie.
Nie zawsze to, co nam się wmawia że jest lepsze jest takie w rzeczywistości. Apple leci moim zdaniem na tym że "jest Apple" i
@White_snow: zgadzam się z tobą w 100%. W końcu iPhone jest pomyślany tak, żeby umiał go obsłużyć każdy Dindu z chicagowskiego getta, nie musząc nawet umieć czytać i pisać.
Wiadomo ze po to sa te telefony rożne zeby wszystkich zadowolić i nie ma sie co o to tak spierać ktory lepszy. Niemniej dla przeciętnego użytkownika zarówno Apple jak i automat bedzie duzo duzo bardziej komfortowy w użytkowaniu.


@White_snow: Czyli nie ma się co spierać który lepszy, ale iPhone lepszy :D

Ale ale, domyślam się skąd taka opinia. No bo...

dając iphona np mojemu tacie czy babci którzy dotychczas mieli androidy