Wpis z mikrobloga

Porównywanie Iphona z Androidem to jak porównywanie samochodu w automacie i w manualu. Kazdy kto nigdy nie przesiadł sie w automat bedzie mowil ze jest #!$%@?. Ale nagle po tym zmienia zdanie. Wiec skończcie #!$%@?. Wiadomo ze po to sa te telefony rożne zeby wszystkich zadowolić i nie ma sie co o to tak spierać ktory lepszy. Niemniej dla przeciętnego użytkownika zarówno Apple jak i automat bedzie duzo duzo bardziej komfortowy w użytkowaniu.
#apple #android #ios
  • 53
  • Odpowiedz
@raven66: spróbuj nauczyć swoją babcie obsługiwać androida i iphona. Taki jest iphone z samego założenia, od samego poczatku. Pogódź sie z tym. Zobaczysz co szybciejzałapie. Nie bede sie milion razy powtarzał zeby każdemu cos udowadniać. A pytania sie powtarzają ;p zarób se na iphona to zobaczysz
  • Odpowiedz
Jak dla mnie jedyny słuszny iPhone to SE bo ma odpowiednią wielkość. Sam system nie wnosi niczego innowacyjnego. Faktem jest że na androidzie zdarzają się bardziej niedopracowane aplikacje. Ale ios ani jest intuicyjny ani jakoś specjalnie szybszy w porównaniu do flagowców na androidzie. Jako prosty przykład ustawienie głośności alarmu na ios... Męczyłem się ze 20 minut jak to zrobić
  • Odpowiedz
@White_snow: @deZZed: @magicon: Czy to prawda, że komfort w ajfonach polega na tym, że nie mogę pobrać z neta muzyki czy filmu za darmo i od razu oglądać, tylko muszę zgrywać przez jakieś itunesy itd?
Za taki komfort na pewno warto #!$%@?ć 5k złotych
  • Odpowiedz
@Dzonzi: a czy to prawda ze i tak kazdy z was używa spotify czy innych takich do słuchania muzyki ? Dla mnie iTunes to komfort. Płace kilkanaście złotych miesięcznie. Dostaje za to muzyke w najlepszej jakości, a także mam satysfakcję ze wspieram moich ulubionych wykonawców.
  • Odpowiedz
@White_snow: i to jest właśnie ta polska mentalność... sami sobie narzucacie niepotrzebne ograniczenia. Spotify mogę włączyć zawsze, a co jeżeli tam nie ma akurat tej piosenki której bym chciał posłuchać? Na andku wystarczy 30 sek i już ją masz. A co zrobisz na ajfonie?
W dodatku nie trzeba płacić

Ajfon jest ograniczony w #!$%@?. Jeszcze trochę i nawet tapety sobie za darmo nie będziecie mogli zmienić.
  • Odpowiedz
@White_snow: Miałem i iosa i androida i miałem automat i manual. Nie zgadzam się absolutnie z niczym. Automat dalej jest #!$%@?, a ios jest równie dobry jak android (no może tylko te nowsze wersje)
  • Odpowiedz
@White_snow: Nie odnoszę się do meritum, tylko jedynie do twojego #!$%@? sposobu prowadzenia dyskusji, gdzie przypisujesz sobie wszechwiedzę na każdy temat i zachowujesz się jakbyś zjadł wszystkie rozumy. Słowo "dyskusja" zasadniczo sprowadza się do szacunku do interlokutora. Ty nie prowadzisz dyskusji, tylko lansujesz swoje teorie i jesteś głuchy na odmienne zdania.
  • Odpowiedz