Wpis z mikrobloga

Ogromna beka z appla że hehe facial recognition nie zadziałał, ale #!$%@? technologia xD
Gdyby KTOKOLWIEK przeczytał wiadomość która była napisana na telefonie w trakcie gdy próbowali odblokować telefon twarzą, to...
... ktoś po prostu nie wpisał kodu po odpaleniu telefonu xD

Fuckup jak fuckup, ale nawet androidy nie pozwalają na odblokowanie telefonu paluchem bezpośrednio po restarcie telefonu.

#apple #bekazpodludzi #polskianalfabetyzm #angielskilevela1 #iphone #bekazandroida
Rabusek - Ogromna beka z appla że hehe facial recognition nie zadziałał, ale #!$%@? t...

źródło: comment_pP9aNLA5PwRGiuhUFv1wVjyIY4Jvz6Ue.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@Gacrux: beka nadal z ludzi obsługujących event że do tego dopuścili, ale spuszczanie sie że HEHE MATI PACZ TO NAWET NA SCENIE NIE ZADZIAŁAŁOXD
to jakiś obłęd xD
  • Odpowiedz
@nonickname: No nie, to nie android żeby "system sie #!$%@?ł" - jest czarno na białym wiadomość:
"Your passcode is required to enable face ID"

czyli żeby w ogóle móc odblokować twarzą, najpierw trzeba wklepać kod - tak jak w każdym nowoczesnym smartfonie.
  • Odpowiedz
androidy nie pozwalają na odblokowanie telefonu paluchem bezpośrednio po restarcie telefonu


@Rabusek: I gdy telefon jest nieużywany dłużej niż 24 h. Rzadko, ale się zdarza, natomiast pojawia się wtedy jasny komunikat.
  • Odpowiedz
@Rabusek: nie miałeś tak jak na androidzie, że czasami telefon z niczego zrestartował się sam, a po uruchomieniu jest normalny ekran odblokowania - odblokujesz, a i tak chce pin albo jakoś odwrotnie lub po prostu pamieć mu się zresetowała, no nie wiem, bo mało możliwe aby ktoś nie przetestował tego przedtem.
  • Odpowiedz
czasami telefon z niczego zrestartował się sam


@nonickname: no, siedze z ajfonami od 4s do 7+, i nie, nie restartuje mi sie sam telefon.
Tam najwidoczniej ktoś odpalił telefon i tak zostawił "on stage" - i nie wrzucił kodu.
  • Odpowiedz
@Rabusek: ten komunikat pojawią się też często jeśli ileś prób odblokowania touch id było nieudanych. Z doświadczenia wiem, bo czasem jak przycisk jest brudny i nie łapie,to potem wyświetla się ten komunikat
  • Odpowiedz
@Rabusek lol a myślałem że tylko moja żona mogła by dostać komunikat duża czerwoną czcionką a i tak by nawet na niego nie zwróciła uwagi... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rabusek ty to wiesz, ale dla 90% tych co oglądali sytuacja była jednoznaczna ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam jestem trochę sceptyczny jak to będzie działać w praktyce po tym co było w Lumi 950 czy Note
  • Odpowiedz
@dnasstorm: cytując z reddit
Let me make this clear. When your iPhone restarts, the message says "Touch ID requires your passcode when iPhone restarts." When Touch ID dials to recognize your fingerprint multiple times it says "Your passcode is required to enable Touch ID."

The failure in the live stream could not have been due to a restart unless they changed the wording for the messages. He swiped up to unlock
  • Odpowiedz