Wpis z mikrobloga

@mybeer: ogólnie do żużla nic nie mam, niech sobie będzie albo i nie, wszystko mi jedno.. ale kiedy widzę Nosacza, dla którego żużel jest jedynym sportem, którym się interesuje (pewnie dlatego, że zasady są tak proste, że nawet on je ogarnia) i na lewo i prawo hur dur gównoburza dlaczego żużel nie jest sportem narodowym, skoro jesteśmy potęgą no to #!$%@? mnie strzela ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@xstempolx no patrz,ja chodzę i widziałem dużo dzieciaków,normalnych osób ,także nieco starszych.Może warto kiedyś czasem coś zobaczyć na żywo?
@mybeer Lech nie ma de facto konkurencji w swoim mieście.A poza tym ciekawe kiedy na żużel przyjdzie 43 000 na jak na niektóre mecze Lecha czy nawet 30 000 jak na Legię czy Wisłę
  • Odpowiedz
@mybeer to sa ceny na Legie na zwykly mecz ligowy. Na runde finalowa bilet na sektor czerwony 95zl. W zeszlym roku na LM sektor czerwony 240 zl za bilet. Na pozostale sektory analoginie taniej
  • Odpowiedz
@pwone wynika to z tego ze kopana jest spotrem do ogladania przy piwku w pubie itd akcja raz na kilka minut. Mozna swobodnie rozmawiac nawet nie patrzac sie na ekran do tego zasady raczej dla ulomnych xdd
  • Odpowiedz
@mybeer: nie ma już apatora?;p

swoją drogą Wrocław to jakiś dysonans. 5 lat temu spytałbyś na ulicy o Spartę to cisza a dziś pospolite ruszenie bo sukces był. WKS ma tę stabilną ilość fanatyków, więc to chwilowe.

Swoją drogą pamiętam ból dupy starego poznaniaka u którego mieszkałem x lat temu. Bo żużel święty a piłka to bandyci na trybunach. Gość całe życie chodził na jakąś 10 ligę żużlową na Golęcin to
  • Odpowiedz
@janusz002: Podczas GP na stadionie narodowym w Warszawie jest niemal komplet co roku.

A rekordowa frekwencja na stadionie w Lesznie wynosi 45 000 kibiców
https://pl.wikipedia.org/wiki/Stadion_im._Alfreda_Smoczyka

@Dominias: nie znam takich osób. Nie wypowiem się na ten temat.

@borjaki: dzięki, czyli ceny są podobne. LM można porównać do cyklu GP.

@ejrafi: możesz to zrobić :)
jednak na każdy mecz chodzą ludzie z tego miasta i okolic.

@FotDK: tak? Którego
  • Odpowiedz
przydałaby się jeszcze średnia cena biletów do tego zestawienia


@bonczur: W Rybniku na ROW 40 PLN na otwartej, 60 na krytej. Myślę, że to podobne ceny jak na Legię, a różnica między Rybnikiem, a Warszawą w zarobkach jest spora.

wynika to z tego ze kopana jest spotrem do ogladania przy piwku w pubie itd akcja raz na kilka minut. Mozna swobodnie rozmawiac nawet nie patrzac sie na ekran do tego zasady
  • Odpowiedz
  • 0
@pwone termalica brukbet brzmi dumnie

Bardziej nietrafionego porównania chyba się nie dało przytoczyć. To, że właściciel bruk-betu postanowił sobie zainwestować w SWÓJ klub piłkarski to jak go miał niby nazwać? Solgaz Kuchenki Nieciecza? Po za tym na świecie to rzecz nornalna, że wielkie firmy mają swoje kluby. Chociażby PSV Eindhoven czy Redbull Salzburg to tylko przykłady.
  • Odpowiedz
  • 4
wwwwwrrrrr
wwwwrrrr
jeb w lewo
wrrrrrwwrrr
wwwwwrrrrr
wwwwrrrr
jeb w lewo
wrrrrrwwrrr
wwwwwrrrrr
wwwwrrrr
jeb w lewo
wrrrrrwwrrr
wwwwwrrrrr
wwwwrrrr
jeb w lewo
wrrrrrwwrrr

  • Odpowiedz
  • 1
Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa, Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra, Cash Broker Stal Gorzów...
Co to #!$%@? za nazwy
  • Odpowiedz