Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #carboners #jaciejakietodobre

Kia Stinger, wiem że zaraz się zlecą piewcy- jedynej, niepowtarzalnej nacji produkującej najlepsze tedeiki na świcie. Także garść faktów, prezentowany model ma silnik 3,3 V6 biturbo, 370 KM napęd na obie osie. Posiadaczy VW i innych Audi informuje że cena za auto będzie zaczynała się od 149 000 zł, a top model będzie kosztował maksymalnie 234 000 zł. Także bardzo ładnie namiesza na rynku.
Pobierz
źródło: comment_YuGHfxR44ha1OenxX2nnnnWAsukOtHqG.jpg
  • 192
Arteon prestiż MILIARD razy lepszy niż w kii xD która na koniec leasingu będzie warta w porównaniu z konkurencją tyle co paczka fajek i to trzeba wliczyć w cenę, bo w leasingu też spłacasz utratę wartości.


@gangstaproblasta: nosz kierwa skisłem.
@hypation: Vag owner here. Dlaczego z góry zakładacie, że jak ktoś jeździ Vagiem, to hejtuje inne samochody? To ostatnio częste. Ktoś wrzuca auto nie z Niemiec i z góry teksty "a wy od waszych VW to #!$%@?". To jakiś mechanizm obronny?

Zajebiście ładne auto, jeździłbym. Tak samo jak jeździłbym nowym Talismanem, podczas gdy brałbym pod uwagę również Pasata i Insignię. Można kochać wszystkie auta?
@hypation weź się nie zesraj z tym hejtem na vaga. Wygląda jakbyś szukał tydzień jakiegoś fajnego samochodu, byle nie niemieckiego, żeby sobie pobóldupić na vipoku. Czytać się nie da. Nie każdy wali konia do walk koncernów i jeszcze bierze to osobiście.
@hypation: spoko 4.9 do 100 blablabla, powtarzalne? Ile 100-200 ? ;) Nowa jednostka, zobaczymy jak bedzie sie sprawdzać po X tys. przejechanych km. Podatna na modzenie, fajnie, a co skrzynia na to? Jaka tam w ogóle siedzi? Ile zniesie max momentu? Kto to bedzie stroił? Waga 1800kg+. Nie ma co sie spuszczac, jest to godny konkurent, ale czas pokaze ;)
Wygląda jakbyś szukał tydzień jakiegoś fajnego samochodu


@Myrzyn: ta, wiesz w PL jest straszne ciśnienie na niemieckie auta (prestiż diesla :), dlatego niektórym trudno zwrócić uwagę na inne marki :)
Nowa jednostka,


@surf: nie mogę nigdzie namierzyć czy to nowa jednostka czy z Genesisa... Kto będzie stroił- każdy kto ma kompa i odrobinę pojęcia. Już teraz możesz kupić dedykowany kompletny zestaw wydechowy, a co to za problem zrobić nowe kolektory, ew. nowy program dla skrzyni. No ale wiadomo 1,5 mały ale wariat :)
?


@surf: często rozmawiając na tematy moto na wypoku czy osobiście, spotykam się z ludźmi którzy swoją opinie opierają na "Auto Świat" czy innym równie mondryn wydawnictwie branżowym. Ludziki owe często wymyślają niestworzone teorie, a że ford to jest gówno bo on miał stryja wujki ciotka babci co to miał scierę i ona się muuu taaaak sypała że o jesu. Tudzież, on wie że wszystkie francuskie to barachło a najlepsza jest
weź się nie zesraj z tym hejtem na vaga


@Myrzyn: jeżdzą w firmie dwa passaty 2016 r. 1.8T w jednym była 2 razy wymieniana turbina w drugim silnik :) przebiegi 50 tys :). Są też i30 2015- przebiegi pod 200 i nic.
@hypation: Ale nie jezdze 1.5 i mam dość nowe. Nie czytam auto gowien, tylko rozmawiam z ludzmi ktorzy owe samochody posiadaja i info jest z pierwszej reki zwykle. #!$%@? Januszy nie lubie ;) Ściere miałem, zajebiscie sie trzymala ;)

Napisałem dość konkretnie co do obaw. Spojrzalem tez na filmiki jak to jedzie i na 370km nie sa to super osiagi, ale to wina wagi i strat na 4x4
@hypation jesteś jakimś fanboyem z klapkami na oczach? Panamera 2.9 440km. Mercedes c43 AMG 3.0 401km. Maserati ghibli 3.0 420km, wspomniane infinity 3.0 chyba 410 ma. To kilka pierwszych co przyszło mi do głowy
@hypation o autach które będą brane pod uwagę jako konkurencja. Nie mam nic do tej kijanki ale 370km z 3 litrów na dwóch turbinach to po prostu słaby wynik we współczesnym samochodzie.