Wpis z mikrobloga

O trzeba przestać obserwować tag #apple i #iphone na najbliższe 72h. Bo znowu hołota z androida się zleci i będzie robić gównoburze.

Co trzeba mieć w ogóle w głowie, żeby oglądać konferencje firmy której go nie interesuje a potem wylewać, żale na portalu ze śmiesznymi obrazkami XD na premierze samsunga nie ma czegoś takiego bo applowcy maja to w dupie XD

Poniżej typowy użytkownik androida podczas konferencji
aukolb - O trzeba przestać obserwować tag #apple i #iphone na najbliższe 72h. Bo znow...

źródło: comment_a8afRdxEWM1srs8EZhSkaWywgTgJZ6Pt.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co ciekawe system nie był aktualizowany, a tak zwolnił, że przyjemność z surfowania uleciała - czyli wychodzi na to, że apple spowalnia urządzenia


@pawel86: To raczej nie wina systemu, tylko tego, że współczesne strony są coraz bardziej przeładowane skryptami i innymi wodotryskami. Poza tym nie wiem, jaki to model iPada, ale jeśli 4 generacja lub starszy, to takie spowolnienie może być naturalne ze względu na przestarzałą specyfikację.

przestarzałe technologie czy
  • Odpowiedz
@autowired:

Jestem użytkownikiem Androida i nigdy nie oglądałem żadnej konferencji Apple.

Fajnie masz na chacie z czytaniem ze zrozumieniem, ale ja już prościej tego nie potrafię napisać xD.
  • Odpowiedz
@aukolb: jestem użytkownikiem androida (mało tego, Samsunga!) i obejrzę konferencję z zaciekawieniem, bo po wyciekach można sądzić, że dzisiejsze premiery dużo wniosą na rynek smartfonów, ale może jestem jakiś upośledzony.
  • Odpowiedz
Przejrzałem wpisy w tagu #xiaomi z ostatnich 19 godzin, 50++ wpisów. Na żadnym nie zauważyłem takich postów tym bardziej z pod znaku via iOS.


@aukolb: No to przejrzyj swoje własne odpowiedzi, bo przynajmniej z pięć razy tutaj wspomniałeś o Xiaomi mimo że to nie ma nic do rzeczy XD
  • Odpowiedz
@caru: ale nie chodziło mi o tych co oglądają bo są ciekawi. Tylko o tych co oglądają, żeby potem pohejtować na tagu i siać zamęt xD

@Hershel: w każdym stadzie znajdą się debile, jednak podczas premier firmy apple u użytkowników androida włącza się jakieś z------e umysłowe

@animetopedal: chyba masz problem z liczeniem, wracaj na matematyke
  • Odpowiedz
@aukolb: ja miałam iphona 3G, 4s, 5 i 6. Bardzo przyjemnie mi się z nich korzystało, ale chciałam zmian po tylu latach- przesiadłam się na Samsunga S8+ i też jestem zadowolona. Nie rozumiem tych burz, najazdów na użytkowników, sprzęt i oprogramowanie. Chyba jestem na to za stara- mam kasę, wybieram coś co mi się bardziej podoba (logo/design/system...) i użytkuje. Nie muszę nikomu udowadniać na siłę wyższości swojego wyboru.
  • Odpowiedz
@Arraia: i o to chodzi, piona :D Ogólnie mam wrażenie, że tę gównoburze kręcą pryszczaci gimnazjaliści co marzą o ajfonie ale na razie ledwo uzbierali na samsunga używkę i muszą sobie z tym jakoś radzić, więc wylewają żale w necie.
  • Odpowiedz
  • 1
@aukolb Zawsze mnie zastanawiało dlaczego użytkownicy androida mają taki ból d--y o Apple, znaczy android jest lepszy wiadomo( ͡° ͜ʖ ͡°) (przynajmniej dla mnie, mój pierwszy smartfon to HTC one i przyzwyczaiłem się do obsługi) ale wylewać swoje żale i na siłę próbować udowadniać innym swoje racje to gruba przesada. Prawda jest taka że oba systemy mają swoje plusy i minusy i to który system się preferuje
  • Odpowiedz
Poniżej typowy użytkownik androida podczas konferencji


@aukolb: Oczywiście tylko Androidowcy tak robią. Jak Bill Gates uratował Apple przed bankructwem wkładając wiele milionów w Apple, a potem na konferencji Apple na pewno nie został wygwizdany xd
  • Odpowiedz