Wpis z mikrobloga

O trzeba przestać obserwować tag #apple i #iphone na najbliższe 72h. Bo znowu hołota z androida się zleci i będzie robić gównoburze.

Co trzeba mieć w ogóle w głowie, żeby oglądać konferencje firmy której go nie interesuje a potem wylewać, żale na portalu ze śmiesznymi obrazkami XD na premierze samsunga nie ma czegoś takiego bo applowcy maja to w dupie XD

Poniżej typowy użytkownik androida podczas konferencji
aukolb - O trzeba przestać obserwować tag #apple i #iphone na najbliższe 72h. Bo znow...

źródło: comment_a8afRdxEWM1srs8EZhSkaWywgTgJZ6Pt.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • 0
@aukolb
Jestem użytkownikiem Androida i nigdy nie oglądałem żadnej konferencji Apple. Jak można nie być inwestorem i to oglądać? Przecież tam nie ma nic ciekawego dla zwykłego użytkownika ich telefonów, ta konferencja jest skierowana do ludzi którzy kupują akcje Appla i ma im zrobić dobrze.
  • Odpowiedz
  • 2
@aukolb
Przecież cokolwiek nie pokażą i tak się sprzeda xD. Ważny jest kurs akcji który zawsze idzie w górę po takiej gownokonferencji, a nie czy ludzi to zachęci do kupna.
  • Odpowiedz
@aukolb: Ja tam wychodzę z założenia ze szkoda mojego czasu na czytanie wypocin gimbusów który boli dupa z powodu tego z jakiego kto telefonu korzysta (co jest zupełnie abstrakcyjne - jak bardzo trzeba być sfrustrowanym ( ͡° ʖ̯ ͡°) )
  • Odpowiedz
@aukolb
a) Wybrałeś iPhone
Wyciągasz telefon. Wybierasz numer na pogotowie. Po 6 minutach przyjeżdża karetka, a ty stajesz się bohaterem opisywanym w gazetach. 

b) Wybrałeś Windows Phone
Wyciągasz telefon. Odblokowując komę zauważasz swoją zajebistą tapetę na lockscreenie. Wybierasz numer na pogotowie. Po 6 minutach przyjeżdża karetka, a ty stajesz się bohaterem i wzorem dla dwójki dzieci na całe ich
  • Odpowiedz
@aukolb: Po co ta gównoburza? Tylko zakompleksione stulejki jarają się telefonem i toczą bitwy apple vs android.
Miałem w swojej karierze dwa iphony - 4 i 6. Z 4 byłem zadowolony, ale już z 6 nie. Dlatego kolejny telefon jest z androidem. Mam w domu też ipada, ale niestety tak zwolnił, że już z niego nie korzystam. Co ciekawe system nie był aktualizowany, a tak zwolnił, że przyjemność z surfowania
  • Odpowiedz
@aukolb xD ktoś śmiał wytknac #!$%@? iPhone i już wielkie oburzenie. tegoroczna premiera to porażka, absolutnie żadnej innowacji, taka gorsza wersja s8.
inb4 hurr mówisz tak bo cię nie stać na Apple biedaku durr
  • Odpowiedz