Wpis z mikrobloga

O trzeba przestać obserwować tag #apple i #iphone na najbliższe 72h. Bo znowu hołota z androida się zleci i będzie robić gównoburze.

Co trzeba mieć w ogóle w głowie, żeby oglądać konferencje firmy której go nie interesuje a potem wylewać, żale na portalu ze śmiesznymi obrazkami XD na premierze samsunga nie ma czegoś takiego bo applowcy maja to w dupie XD

Poniżej typowy użytkownik androida podczas konferencji
aukolb - O trzeba przestać obserwować tag #apple i #iphone na najbliższe 72h. Bo znow...

źródło: comment_a8afRdxEWM1srs8EZhSkaWywgTgJZ6Pt.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
Co trzeba mieć w ogóle w głowie, żeby oglądać konferencje firmy której go nie interesuje


@aukolb: Baardzo interesują mnie wszelkie informacje na temat firmy którą gardzę. Dlaczego? A no dlatego, że swoje zdanie ma jakieś poparcie w danych a oglądając takie filmy zwiększam zasoby danych na temat firmy.

To samo dlaczego jestem ateistą. Najpierw dokładnie przestudiowałem katolików buddów i innych #!$%@?ów wyznających wiarę.
  • Odpowiedz
@ParryHotter: ale to, że ktoś się interesuje to spoko nie ma problemu :D Chodzi mi o te zwierzęta co zamulą tag millionami postów o tym jakie to apple jest #!$%@? i ich samsung galaxy s8 z millionem rdzeniuff bije na głowe nowego ajfona :D

@crackhack: chodziło o ten jubileuszowy iphone X, i z tego co piszo to podstawowa wersja ma kosztować 999$.
  • Odpowiedz
@aukolb: Dzięki za info. Zczarnolistuję sobie te dwa tagi na 72h żeby nie widzieć jak fanbaza Apple spuszcza się nad innowacyjnymi "emejzing" rozwiązaniami, które inne firmy już dawno temu zastosowały.
  • Odpowiedz
@aukolb: oglądanie konferencji konkurencji, to jeden z objawów sadomasochizmu, używanie Androida, to także jeden z nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aukolb: Analogicznie jest w w drugą stronę. Wchodzę na tag xiaomi i widzę wpis o dowolnym nawet najbardziej błahym problemie. I zaczyna się koncert #!$%@?: 12 kometarzy "hehe xiaomi lepsze xDD", 2 osoby pofatygują się wrzucając mema, 2 komentarze kup normalny telefon, 3 "chińskie gowno xd", dołóż 3,5k i kup coś porządnego itd. Większość z pod znaku via IOS. To jest to "bo applowcy maja to w dupie"?
  • Odpowiedz
Błagam wyjaśni dlaczego nim nie jestem skoro mój mózg działa tak jak bym nim był.


@Faith69: To że gardzisz Apple, nie znaczy, że jesteś zwolennikiem androida tylko antyapplowcem. To że gardzisz religią nie znaczy, że jesteś ateistą tylko antyteistą. Mylisz pojęcia.
A to, że oglądasz konferencję tylko po to aby mieć do czego się #!$%@?ć robi z ciebie zwykłego buraka i ignoranta.
Nie mam iphona i nie zamierzam kupować. Obejrzę
  • Odpowiedz
Szczeże lubie Ten i ten system obecnie jestem na androidzie ale i mialem ios i oba systemy są dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°) A konferencje oglądam bo poprostu mnie to interesuje
  • Odpowiedz