Wpis z mikrobloga

O trzeba przestać obserwować tag #apple i #iphone na najbliższe 72h. Bo znowu hołota z androida się zleci i będzie robić gównoburze.

Co trzeba mieć w ogóle w głowie, żeby oglądać konferencje firmy której go nie interesuje a potem wylewać, żale na portalu ze śmiesznymi obrazkami XD na premierze samsunga nie ma czegoś takiego bo applowcy maja to w dupie XD

Poniżej typowy użytkownik androida podczas konferencji
aukolb - O trzeba przestać obserwować tag #apple i #iphone na najbliższe 72h. Bo znow...

źródło: comment_a8afRdxEWM1srs8EZhSkaWywgTgJZ6Pt.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
@nickszalinski: no i tak zrobili i elo, innym to nie przeszkadza i piszą nadal apki xD
Większość androidów nie ma wsparcia do aktualizacji, trzeba samemu szukać po forach bawić się z rootami itp. to jest praktyczne na maksa xD ale skończmy to, nie chce mi się prowadzić gimnazjalnej gównoburzy :D
  • Odpowiedz
@aukolb: dzisiaj znowu będą dupki piekły, stan wzmożonego pieczenia zaobserwujemy po pierwszych testach wydajności, nie na darmo Samsung wjeżdża. W Q1 z Galaxy 9 który i tak pewnie będzie słabszy od nowych jabłek :)
  • Odpowiedz
@aukolb: ja to #!$%@? nie ogarniam, czego u nas taki hejt na apple, ja #!$%@? na reddicie wrzuco parę śmiesznych memów i tyle, a u nas to #!$%@? jeszcze z 1000 lat będą wypominali brak jacka, #!$%@? panie ile piniendzy. I jeszcze że dla gejów(tu już nie wiem o kiego im chodzi XDD).

W innym kraju nie zauważyłem by ktoś miał taki ból dupy o apple, telefon jak telefon i tyle.
  • Odpowiedz
@aukolb: polacy to są jednak jebnieci, w innych krajach praktycznie niezależnie od wieku co druga osoba ma iPhone i nikt nie daje o to #!$%@? xD, a w polsce jak w lesie #!$%@? "co tam masz apple? Hehe bogacz #!$%@?, xiaomi lepszy" XDDD
  • Odpowiedz